Pompa Ciepła Hisense – mistrzowska nowość w ofercie Vosti!

Wśród naszych Klientów z pewnością jest wielu fanów piłki nożnej! Nowa pompa ciepła, która pojawiła się w ofercie Vosti, idealnie trafi w ich sportowe gusta. Marka Hisense, bo niej mowa, to sponsor Mistrzostw Świata FIFA Qatar 2022™. Poznajcie lepiej tego nowego zawodnika w drużynie Vosti i jego największe atuty – to naprawdę mocny gracz!

Hisense to pochodzące z Chin przedsiębiorstwo elektroniczne, założone w 1979 roku, zajmujące się produkcją sprzętu AGD. Od 50 lat producent udostępnia najnowsze technologie w postaci przemyślanych i profesjonalnie wykonanych produktów. I świetnie mu to wychodzi – Hisense jest bowiem najchętniej wybieraną marką telewizorów w Chinach, Australii i RPA oraz drugim producentem chłodziarko-zamrażarek w Chinach.. To firma, która swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystała przy projektowaniu pomp ciepła. Efekt? Wysokiej jakości pompy, które Vosti jako jedna z 3 firm w Polsce (!) wprowadziła do swojej oferty.

DLA KLIENTÓW, KTÓRZY WYBIORĄ POMPY HISENSE MAMY MONTAŻ W 60 DNI OD DATY ZATWIERDZENIA UMOWY!

Umów się na darmowy audyt!

 

 

Hisense – jakie modele pomp ciepła mamy w ofercie?


W ofercie Vosti pojawiły się trzy modele pomp marki Hisense: Hi-Therma Monoblock o mocy 4 kW lub 8 kW oraz Hi-Therma Split o mocy 6 kW. 

Jednostka Hi-Therma Split to system pompy ciepła powietrze-woda, w którym jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są oddzielone. Jednostka wewnętrzna (w tym płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy, pompa obiegowa itp.) znajduje się w pomieszczeniu, co zapobiega zamarznięciu wody.

Jednostka Hi-Therma Monobloc to system pompy ciepła powietrze-woda, w którym jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są połączone jako jeden moduł, co zapewnia, że wszystkie funkcje są realizowane za pomocą jednej jednostki zewnętrznej. W związku z tym nie ma potrzeby prac związanych z orurowaniem czynnika chłodniczego, ponieważ jednostka Monobloc znajdująca się na zewnątrz jest jest podłączona do instalacji wodnej. Ponadto w zestawie znajdują się elementy hydrauliczne, takie jak płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy i pompa obiegowa.

Przyjrzyjmy się teraz korzyściom wynikającym z naszych pomp ciepła! 

Przełomowy system powietrze-woda 

Pompy ciepła Hisense posiadają przełomowy, energooszczędny system do chłodzenia, ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej, który zapewnia wyjątkową wydajność nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych. To nowa generacja rozwiązań grzewczych wykorzystujących odnawialne źródło energii jakim jest powietrze do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej.

Hisense – pompa wysokotemperaturowa 

Pompy Hisense to pompy wysokotemperaturowe, dzięki czemu nawet przy bardzo niskich temperaturach dbają o komfort grzewczy domu naszych klientów. Wiemy, że Klienci Vosti bardzo doceniają tego typu pompy – w naszej ofercie mamy również pompy wysokotemperaturowe marki Galmet i LG. Dzięki nim jesteśmy w stanie osiągać takie temperatury, jakich nie dają inni producenci.

Pompy ciepła z certyfikatem KEYMARK

Certyfikat KEYMARK to niezależny europejski znak certyfikacji (certyfikat ISO typu 5) dla wszystkich pomp ciepła i podgrzewaczy wody (zgodnie z Ekoprojektem, Rozporządzeniem UE 813/2013 i 814/2013).

Opiera się on na niezależnych testach przeprowadzanych przez strony trzecie i wykazuje zgodność z wymaganiami dotyczącymi produktu określonymi w zasadach programu KEYMARK oraz z wymaganiami dotyczącymi wydajności określonymi przez Ecodesign. Co to oznacza dla naszych Klientów? Pewność, że pompa, która pojawi się w ich domu to naprawdę solidny zawodnik!

Umów się na darmowy audyt!

Ekologiczny Czynnik chłodniczy R32

Brzmi nieco tajemniczo, prawda? Spokojnie, już spieszymy z wytłumaczeniem! Czynnik chłodniczy R32 stosowany jest w układach klimatyzacji i coraz częściej zastępuje R410A. Jego zaletą jest bardzo niewielkie oddziaływanie substancji na środowisko naturalne. Wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) dla czynnika R32 jest prawie trzy razy niższy niż dla wypieranego przez niego  R410A. 

Rozwiązania wykorzystujące czynnik R32 wymagają zastosowania mniejszej ilości czynnika w stosunku do takich samych wydajności.

Wysoka efektywność A+++

Hisense oferuje najlepsze i najefektywniejsze rozwiązanie do ogrzewania domu i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Posiada najwyższą klasę energii A+++ w warunkach wody o niskiej temperaturze i A+++ w warunkach wody o średniej temperaturze, co zapewnia oszczędności na rachunkach za energię, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i pozytywny wpływ na środowisko. Brzmi idealnie, prawda?

Sprężarka inwerterowa o wysokiej wydajności

Nasz zawodnik ma na boisku solidne wsparcie! Wysokowydajna podwójna sprężarka rotacyjna z falownikiem DC marki Hitachi  charakteryzuje się unikalną, podwójną komorą ciśnieniową i symetrycznym położeniem, co może skutecznie zmniejszyć wibracje i hałas oraz poprawić wydajność sprężarki. Co więcej, podwójna sprężarka rotacyjna ma małą objętość wtrysku oleju smarującego ze stabilnym powrotem oleju i jest wyposażona w separator gaz-ciecz, dzięki czemu system jest bardziej niezawodny. 

Szeroki zakres działania

Pompa ciepłą marki Hisense gwarantuje stabilną pracę, nawet przy temperaturach zewnętrznych tak niskich jak -25℃, skutecznie zaspokajając zapotrzebowanie na ogrzewanie w ekstremalnie zimnych obszarach. Może generować do 60℃ wypływającej wody z jednostki wewnętrznej. Poza tym zakres działania CWU jest rozszerzone do 40℃, a woda w zbiorniku może osiągnąć maks.75℃ z grzałką elektryczną, umożliwiając skuteczną sterylizację.

Współpraca z zewnętrznym źródłem ciepła

System Hi-Therma może współpracować z zewnętrznym źródłem ciepła, takim jak kolektor słoneczny lub kocioł. Dzięki konstrukcji blokady można zoptymalizować zarówno wrażenia użytkownika, jak i efektywność energetyczną.

Współpraca z panelami PV i funkcja Smart-Grid

System Hi-Therma można zintegrowac z Smart Grid, aby uzyskać niskie koszty eksploatacji wymagane do osiągnięcia celów redukcji emisji dwutlenku węgla. Ponadto system można zintegrować z systemem fotowoltaicznym (PV), oszczędzając energię dzięki odnawialnym źródłom. Potencjał układu można zmaksymalizować poprzez podłączenie do sieci Smart Grid lub fotowoltaiki.

Umów się na darmowy audyt!

Dwa oddzielne cykle temperaturowe

Dzięki zestawowi zaworu mieszającego możliwe są dwie strefy temperaturowe, dzięki oddzielnym obiegom grzewczym, umożliwiając różne temperatury wody do ogrzewania podłogowego i grzejnika.

Tryb obniżonego poziomu głośności i pracy nocnej

System pompy ciepła powietrze-woda może pracować w trybie cichej pracy dla optymalnego komfortu użytkownika. Można go osiągnąć jednym dotknięciem sterownika lub poprzez ustawienie wejścia/wyjścia. W tym trybie można wyciszyć jednostkę o 8 dB. Seria cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy cenią sobie cichą pracę urządzenia i możliwość montażu na granicy działki. Dodatkowo pompa ma tryb pracy nocnej, który można dowolnie ustawić zgodnie z zapotrzebowaniem użytkowników. Cisza i komfort!

Do siedmiu pokoi z niezależną kontrolą temperatury

W jednym systemie Hi-Therma można niezależnie sterować temperaturą do 7 pomieszczeń – poprzez zamontowanie w pomieszczeniach czujników temperatury lub termostatów pokojowych, można zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.
W jednym systemie Hi-Therma można podłączyć do 2 termostatów pokojowych i maksymalnie 6 czujników temperatury naściennych.

Umów się na darmowy audyt!

Funkcja suszenia jastrychu (posadzki)

Zespół pompy ciepła powietrze-woda Hi-Therma posiada automatyczny program osuszania jastrychu podczas budowy domu z ogrzewaniem podłogowym. Proces schnięcia jastrychu trwa 7 dni. Przez pierwsze trzy dni system pracuje z temperaturą wody na wyjściu 25°C, a przez kolejne cztery dni system pracuje z wcześniej ustawioną maksymalną temperaturą wody na wyjściu. Nieoceniona pomoc przy budowie domu!

Sterownik jednostki wewnętrznej SPLIT 

W celu precyzyjnego zarządzania energią zużycie energii może być wyświetlane w sterownikach. Wszystkimi źródłami ciepła, obiegami wodnymi oraz poszczególnymi pomieszczeniami można sterować za pomocą jednego sterownika.

  • Elegancki i nowoczesny wygląd, o wysokim stopniu integracji.
  • Kolorowy interfejs o wysokim kontraście i wysokiej rozdzielczości, zapewniający bardziej intuicyjne i bogate wrażenia wizualne.
  • Wiele funkcji kontrolnych, zapewniających doskonałe wrażenia interakcji człowieka z urządzeniem;

 

Jednostka wewnętrzna ma wbudowany przewodowy sterownik z dużym kolorowym ekranem, który można łatwo obsługiwać za pomocą pokrętła i przycisków, a wszystkie obiegi pracy
i pomieszczenia można skonfigurować osobno.

Główny interfejs może intuicyjnie wyświetlać ustawienia poszczególnych cykli pracy oraz aktualną temperaturę wody
w czasie rzeczywistym. Pasek świetlny LED wokół kontrolera przewodowego może wskazywać aktualny tryb pracy.

5 lat gwarancji produktowej w standardzie


Do 3-letniej gwarancji producenta my dorzucamy jeszcze od siebie kolejne 2 lata. Dzięki temu otrzymujesz 5 lat gwarancji produktowej w standardzie! Jedynym wymogiem utrzymania gwarancji jest wykonywanie przeglądów raz w roku

Przeczytaj również o przewagach Vosti w zakresie pomp ciepła – naszym Klientom dajemy premium w cenie standard! 

Czy to wszystkie możliwości pompy Hisense? Oczywiście, że nie! Pozwól, że o pompie ciepła z montażem opowie Ci nasz Doradca na audycie technicznym, wypełnij formularz i umów się na spotkanie!