Rozwiązania OZE dla domu

Nowoczesny, ekologiczny i bezpieczny dom

Instalacja fotowoltaiczna to współcześnie już nie tylko moda. Świadomość korzyści wynikających z posiadania własnej minielektrowni słonecznej bardzo wzrosła. Niższe rachunki za prąd, niezależność energetyczna, zabezpieczenia przed podwyżkami cen za energię – to wszystko zyskujesz dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Łącząc fotowoltaikę z pompą ciepła, zyskujesz niemal bezobsługowy system do ogrzewania wody i domu.

Solidny partner to gwarancja spokoju

Ty również możesz cieszyć się energią ze słońca i niższymi rachunkami. Nawet jeśli nie jesteś specjalistą w sprawach technicznych! Wybierz solidnego partnera jakim jest Vosti, a nasi eksperci zajmą się wszystkim. Tobie pozostanie radość z posiadania przydomowej elektrowni. Sprawdzony wykonawca to gwarancja szybkiego i sprawnego przebiegu całego procesu.

Doskonale rozumiemy, że masz mnóstwo obowiązków i możesz nie mieć czasu na zgłębianie wiedzy o fotowoltaice czy pompach ciepła. W Vosti stawiamy na bliskość i troskę o naszych Klientów. Jedną najważniejszych wartości jest lokalność – posiadamy 11 oddziałów zlokalizowanych w największych miastach na terenie całej Polski. Dzięki temu zapewniamy doskonały kontakt z Doradcami Techniczno-Handlowymi.
To oni przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzą dokładny audyt energetyczny – dokonają analizy zapotrzebowania na energię, doradzą odpowiedni zestaw oraz odpowiedzą na pytania pojawiające się na tym etapie. Inżynierowie z Działu Operacyjnego będą koordynować prace serwisowe, tak by instalacja była jak najszybciej w pełni gotowa do działania.

Jak instalacja zasili Twój dom

Oszczędzaj dzięki instalacji fotowoltaicznej

Krajowa energetyka jest oparta w głównej mierze na paliwach kopalnych. Według dostępnych danych we wrześniu 2020 r. zaledwie 13% energii elektrycznej wytwarzanej w naszym kraju pochodziło z zeroemisyjnych źródeł odnawialnych.

Niektórzy specjaliści przewidują, że w 2030 roku prąd będzie kosztował dwa razy tyle co obecnie. Do najważniejszych czynników powodujących wzrost cen należy stopniowe wyczerpywanie się złóż paliw kopalnych oraz coraz mniejsza opłacalność wydobycia w Polsce węgla.

Inwestycja we własną energię pochodzącą z odnawialnych źródeł pozwala uzyskać niezależność od prognozowanych podwyżek Dzięki OZE można zmniejszyć rachunki za energię o około 70-80%, a w przypadku wykorzystania kilku współpracujących ze sobą rozwiązań (np. elektrownia słoneczna, pompa ciepła i odpowiednia termoizolacja budynku) oszczędności mogą być jeszcze większe.Przy dobrze dobranej do potrzeb własnych instalacji, pozostanie do zapłaty tylko opłata za licznik. Jak to wygląda w praktyce? Pan Stanisław z jednej z podtarnowskich miejscowości zanim zainwestował we własną elektrownię słoneczną, płacił średnio 240 zł miesięcznie za prąd. Od 2 lat na jego dachu pracuje instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW. Aktualnie płaci ok. 10 zł tzw. opłat stałych. Oszczędza prawie 3000 zł rocznie.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić?

00 000 zł

* Analiza opracowana z uwzględnieniem średniej ceny 70 gr/kWh oraz opłat stałych i zmiennych na rachunku za energię

Zamów bezpłatny audyt

Finansowanie

Przydomowa elektrownia wydaje Ci się dużym wydatkiem? Większość naszych klientów korzysta z atrakcyjnego finansowania. Banki prześcigają się w ofertach na zakup instalacji i proponują dużo lepsze warunki niż przy standardowych kredytach. Dzięki temu nie odczujesz kosztów zakupu, a rata nie będzie dodatkowym obciążeniem – jej wysokość będzie zbliżona do dotychczasowego rachunku za prąd.

Bezpieczeństwo i wygoda

Przydomowe elektrownie fotowoltaiczne są całkowicie bezpieczne. Podczas pracy nie generują hałasu ani nie emitują żadnych zanieczyszczeń. Są przy tym bezobsługowe – nie wymagają specjalnych zabiegów, a prawidłowo przeprowadzona instalacja gwarantuje długą, wygodną i bezpieczną eksploatację.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich Bliskich jest dla nas równie ważne, jak dla Ciebie. Korzystamy z markowych podzespołów wysokiej jakości, produkowanych przez wiodących producentów.

Trwałość i gwarancja serwisu

Moduły fotowoltaiczne to najbardziej niezawodne źródła energii elektrycznej. Charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa, a jej prosta budowa wpływa na bardzo niską awaryjność. Jeśli Twoja instalacja będzie potrzebowała serwisu – zajmiemy się nim. Stworzyliśmy w VOSTI dział serwisu odpowiadający m.in. za przyjmowanie zgłoszeń i koordynację prac serwisowych tak, by jak najszybciej instalacja była w pełni sprawna.

Zamów bezpłatny audyt

Bądź eko

Nasza świadomość zmian klimatycznych rośnie. Wiemy już, że to nasze decyzje wpływają na to, jaką planetę pozostawimy naszym dzieciom i kolejnym pokoleniom. Badania potwierdzają, że największym zagrożeniem dla ludzi jest emisja szkodliwych substancji w wyniku spalania paliw stałych, w tym węgla.

Jednym z wyborów, który może zabezpieczyć zdrowie naszych dzieci jest instalacja fotowoltaiczna  oraz pompa ciepła – nie mają one negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Fotowoltaika wraz z pompą ciepła są również rozwiązaniem na problem smogu, powstającego w wyniku spalania bardzo niskiej jakości opału oraz palenia śmieci w piecach do ogrzewania.

Zamów bezpłatny audyt

Dbamy o jakość

Pracujemy na najlepszych podzespołach i elementach montażowych. Wiele firm proponuje najtańsze moduły, kosztem ważnych parametrów. My dbamy o to, żeby cena była przystępna, a jakość najwyższa. Współpracujemy z czołowym producentem paneli – JinkoSolar falowników – Huawei czy Goodwe oraz pomp ciepła Stiebel Eltron.

Kompleksowa obsługa

Opiekujemy się Twoją instalacją począwszy od audytu i kalkulacji zapotrzebowania, aż po serwis. Doskonale rozumiemy, że nie każdy lubi zajmować się formalnościami czy ma wiedzę techniczną. Zajmiemy się wszystkim, Tobie pozostawiając radość z posiadania przydomowej elektrowni.
Dzieli Cię od niej 6 prostych kroków:

Ile trwa proces montażu instalacji fotowoltaicznej w Vosti?

Zamów bezpłatny audyt dla Twojej instalacji, skontaktujemy się z Tobą


    Administratorem danych osobowych jest Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.