Kotły na gaz

Kotły na gaz

W naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości kotły gazowe, które klasyfikowane są jako oszczędne i ekologiczne urządzenia grzewcze. Od lat należą do chętnie wybieranych rozwiązań przez właścicieli domów w naszym kraju. W Vosti oferujemy urządzenia producentów De Dietrich i Vaillant o różnej mocy grzewczej. Pomożemy Ci w dobraniu parametrów kotła na gaz oraz w uzyskaniu dofinansowania na jego zakup.

Innowacyjne kotły gazowe od De Dietrich i Vaillant

Producenci De Dietrich i Vaillant  to jedni z liderów rynku w zakresie produkcji kotłów gazowych. Na szczególną uwagę zasługuje modele serii Inidens i ecoTEC plus. To innowacyjne i wydajne rozwiązania, które charakteryzuje się świetną wydajnością pracy oraz zmniejszonym zużyciem energii elektrycznej. Ten wiszące gazowe kotły kondensacyjne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów i doskonale sprawdza się również w domach energooszczędnych. Warto poznać ich charakterystykę.

Kotły De Dietrich - Inidens – kluczowe informacje

Model De Dietrich – Inidens dostępny jest w mocy grzewczej od 6,3 do 26,1 kW. To wiszący gazowy kocioł kondensacyjny o kompaktowych rozmiarach. Dzięki temu jego montaż i eksploatacja są jeszcze wygodniejsze. Producent Die Dietrich to uznana marka na rynku. Obecnie posiada rozbudowaną sieć serwisantów, którzy świadczą usługi na terenie całego kraju. Oznacza to, że zakup tego kotła gazowego nie wiąże się z ryzykiem ograniczonej dostępności specjalistów do jego ewentualnego serwisowania.

 

Kluczowym aspektem modelu Inidens jest jego wysoka sprawność grzewcza (zarówno w modelach jednofunkcyjnych, jak i dwufunkcyjnych). Ponadto urządzenie jest ciche, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na komfort codziennego życia domowników. Intuicyjna obsługa sprawi, że nawet osoby mniej zaawansowane technologicznie z powodzeniem zaprogramują pracę kotła i zapewnią sobie komfort cieplny. Ciekawostką jest fakt, że kocioł Inidens przystosowany jest do spalania gazu z 20% udziałem wodoru. W związku z tym wpisuje się w politykę klimatyczną narzucaną w Unii Europejskiej. Producent zadbał też o redukcję poboru energii elektrycznej, co wpływa na realne oszczędności związane z eksploatacją urządzenia.

Nasze wsparcie w pozyskaniu dofinansowania

Proponowane przez naszych ekspertów piece na pellet spełniają najwyższe rynkowe standardy. Klasyfikowane są również wśród urządzeń objętych dofinansowaniem z rządowego programu Czyste Powietrze. Jest to związane z ich niską emisyjnością cząstek stałych na poziomie mniejszym niż 20 mg/m³. Jeżeli zależy Ci na wydajnym, bezpiecznym i oszczędnym systemie grzewczym, to zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem. Przedstawimy Ci różne możliwości i zweryfikujemy Twój potencjał w kontekście ubiegania się o dofinansowanie. Nasze usługi skierowane są do klientów w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Produkty

Dlaczego warto wybrać Vosti?

Współpracując z VOSTI zyskujesz wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji. Przez cały proces zapewniamy Ci bezpieczeństwo i doświadczenie.

 • Jesteśmy terminowi

  Posiadamy własne Centrum Logistyczne, dzięki czemu wszystkie elementy instalacji, takie jak moduły czy falowniki mamy w jednym miejscu. Gdy spływa do nas zamówienie jesteśmy w stanie je szybko zrealizować.

 • Dostarczamy najwyższej klasy zestawy fotowoltaiczne

  Stosujemy najwyższej jakości urządzenia od renomowanych producentów, takich jak Jinko Solar czy Huawei.

 • Przeprowadzamy audyt dopasowany do Twoich potrzeb

  Nasi Doradcy na podstawie dokładnego audytu dobiorą instalację, która w pełni będzie spełniała Twoje zapotrzebowanie energetyczne.

 • Z nami zaczniesz oszczędzać

  Prognozy dotyczące cen za energię nie są optymistyczne – jest drogo i będzie jeszcze drożej. Fotowoltaika zabezpieczy Cię przed nagłym wzrostem cen. Zaś instalacja połączona z pompą ciepła zapewni wygodę!

 • Dbamy o standard montażu

  Współpracujemy tylko z autoryzowanymi instalatorami. Montaż powierzamy wyszkolonym oraz posiadającym wszystkie wymagane uprawnienia ekipom montażowym. Kontrolujemy również jakość realizacji całej inwestycji.

 • Posiadamy własne Centrum Logistyczne

  Wszystkie komponenty są w magazynowane w naszym  Centrum Logistycznym. Jesteśmy niezależni od terminów dostaw kontrahentów. Dbamy o standard magazynowania, dzięki czemu masz pewność, że dostawa dojedzie na czas i w dobrym stanie.

 • Zapewniamy opiekę serwisową

  Masz pytania odnośnie działania Twojej instalacji? Możesz liczyć na pomoc naszego zespołu serwisowego.

 • Pomożemy Ci w formalnościach

  Nasi Doradcy składają wniosek do zakładu energetycznego, służą również pomocą w przypadku finansowania w bankach, a także możliwości uzyskania dofinansowania.

Co sądzą nasi Klienci?

Polecam Vosti! Obsługa klienta na wysokim poziomie. Montaż ekspresowy, wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń, rachunki tak jak obiecano, obniżone.

Konrad

Jak najbardziej polecam. Wszystko wykonane fachowo. W razie jakichkolwiek pytań, zespół służy pomocą.  Wielkie podziękowania dla Doradcy i ekipy montującej. Instalacja działa bezproblemowo już prawie rok!

Michał

Jak dla mnie najlepsza firma fotowoltaiczna, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Świetnie dobrali mi instalacje. Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Aleksandra

Najczęściej zadawane pytania

Zamów bezpłatny audyt, skontaktujemy się z Tobą