Vosti funkcjonuje na rynku od 2017 roku

W jaki sposób udało nam się stworzyć jedną z najszybciej rozwijających się firm branży fotowoltaicznej? Przede wszystkim dzięki temu, że w VOSTI od początku do końca stawiamy na bliskość i drugiego człowieka.

Wartości te przejawiają się w każdym elemencie naszej firmy. Po pierwsze – w kontaktach z Klientami. Dostarczamy zarówno nowoczesne i wydajne instalacje, jak również kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. Wierzymy, że najlepszym sposobem na długofalową współpracę jest partnerstwo.

Bliskość to także element obecny przy budowaniu kolejnych oddziałów. Centrala firmy mieści się w Lublinie, ale nasze oddziały znajdują się w innych miastach Polski.

 

Misja i wizja firmy

Misją firmy jest edukowanie i dostarczanie produktów, wspierających samowystarczalność, efektywność i jakość funkcjonowania gospodarstw domowych, rolnych i biznesu w zgodzie z ekologią.

Wizja Vosti to podnoszenie jakości i efektywności gospodarstw domowych, rolnych i biznesu przy wykorzystaniu dostępnych zasobów naturalnych oraz nowych technologii.