Ładowarki samochodowe

Podróżuj ekologicznie

Auta elektryczne to coraz częstszy widok na polskich drogach. I nic dziwnego – są nie tylko bardziej ekonomiczne, zużywając mniej paliwa, ale też bardziej ekologiczne, emitując mniej dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji. Dodatkowo, wpływ na ich coraz większą popularność ma  także Program  „Mój elektryk”, w ramach którego można otrzymać nawet 27 tys. zł dofinansowania!

Webasto - komfort, bezpieczeństwo, wydajność

Myśląc o zakupie auta elektrycznego, musimy wziąć pod uwagę również jego ładowanie. Najlepiej, aby przebiegało ono szybko, sprawnie i tanio. Dlatego wychodząc naprzeciw tym  potrzebom, wprowadziliśmy do oferty stacje ładowania Webasto. To niemiecka firma o globalnym zasięgu, która zyskała mocną pozycję jako partner większości koncernów samochodowych. Sukces zawdzięcza dostarczaniu rozwiązań, które zwiększają komfort, bezpieczeństwo i wydajność. Nasi Doradcy chętnie opowiedzą o tych rozwiązaniach!

 

 

Współpracujemy z najlepszymi

Webasto

Ładowarki samochodowe

Dlaczego warto wybrać samochód elektryczny?

Wdrażając do oferty Vosti, ładowarki marki Webasto, dajemy naszym klientom bezpieczny i szybki dostęp do elektromobilności. Sprawdź, dlaczego warto podróżować z nami tą drogą i wybrać samochód elektryczny!

 

 • Pozytywny wpływ na środowisko

  Silnik samochodu elektrycznego nie generuje spalin, w związku z czym nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Dodatkowo, elektryk nie wydziela brudu i pyłów, które osadzają się na samochodzie. 

 • Wyższa wydajność

  Silnik elektryczny przewyższa silnik spalinowy pod względem wydajności, dzięki czemu osiągi pojazdu mogą być dużo wyższe. Co więcej, w porównaniu z tradycyjnym silnikiem ma mniej komponentów i prostszą konstrukcję, a jego żywotność jest o wiele dłuższa.

 • Ustabilizowane koszty

  Ceny energii elektrycznej nie zmieniają się tak dynamicznie, jak ceny paliwa. Dzięki temu można uniknąć gwałtownego podwyższenia kosztów eksploatacyjnych. Unikniesz dzięki temu nieprzyjemnych zaskoczeń!

 • Niższa awaryjność

  Silniki aut elektrycznych posiadają nieskomplikowaną budowę – nie ma konieczności wymiany filtrów, czy też olejów. Mniejsza ilość komponentów to również mniejsze ryzyko niespodziewanej awarii.

 • Cicha jazda

  Niemal bezgłośny napęd, brak wibracji i płynność przyspieszania powodują, ze komfort podróży autem elektrycznym jest dużo wyższy.

 • Przywileje na drodze

  Posiadając elektryka masz m.in. możliwość korzystania z pasa zarezerwowanego dla autobusów czy parkowanie w centrum miast za darmo. W dłuższej perspektywie to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

Co sądzą nasi Klienci?

Polecam Vosti! Obsługa klienta na wysokim poziomie. Montaż ekspresowy, wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń, rachunki tak jak obiecano, obniżone.

Konrad

Jak najbardziej polecam. Wszystko wykonane fachowo. W razie jakichkolwiek pytań, zespół służy pomocą.  Wielkie podziękowania dla Doradcy i ekipy montującej. Instalacja działa bezproblemowo już prawie rok!

Michał

Jak dla mnie najlepsza firma fotowoltaiczna, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Świetnie dobrali mi instalacje. Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Aleksandra

Zamów bezpłatny audyt dla Twojej instalacji, skontaktujemy się z Tobą


  Administratorem danych osobowych jest Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.