Ładowarki samochodowe

Podróżuj ekologicznie – Ładowarki do samochodów elektrycznych

Auta elektryczne to coraz częstszy widok na polskich drogach. Są nie tylko bardziej ekonomiczne, zużywając mniej paliwa, ale też bardziej ekologiczne, emitując mniej dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji. Dodatkowo, wpływ na ich coraz większą popularność ma Program  „Mój elektryk”, w ramach którego można otrzymać nawet 27 tys. zł dofinansowania!

Najlepsze ładowarki samochodowe

Myśląc o zakupie auta elektrycznego, musimy wziąć pod uwagę również jego ładowanie. Najlepiej, aby przebiegało ono szybko, sprawnie i tanio. W Vosti mamy takie rozwiązania! Wychodząc naprzeciw tym  potrzebom, wprowadziliśmy do oferty stacje ładowania Webasto oraz Green Cell. Webasto to niemiecka firma o światowym zasięgu, która zyskała mocną pozycję jako partner większości koncernów samochodowych. Sukces zawdzięcza dostarczaniu rozwiązań, które zwiększają komfort, bezpieczeństwo i wydajność. Z kolei Green Cell to polska firma przyczyniająca się do rozwoju świata zrównoważonej energii. Ofertę marki tworzą akcesoria do urządzeń mobilnych i pojazdów elektrycznych – baterie, akumulatory, zasilacze, ładowarki oraz kable. Ładowarki idealnie sprawdzą się w duecie z fotowoltaiką. Nasi Doradcy chętnie opowiedzą o tych rozwiązaniach!

 

 

Produkty

Stacja Ładowania WEBASTO PURE (11 kW i 22 kW)

 • Regulowana moc wyjściowa do 11 kW lub do 22 kW
 • NOWOŚĆ Oszczędność kosztów montażu dzięki wbudowanemu bezpiecznikowi różnicowo-prądowemu DC
 • Do wszystkich samochodów elektrycznych i hybryd plug-in ze złączem ładowania typu 2
 • Zamontowany na stałe kabel ładowania od długości 4,5 m ze zintegrowanym uchwytem kablowym
 • Szybsze i bezpieczniejsze ładowanie w porównaniu z ładowaniem przy użyciu standardowego gniazdka domowego
 • Wskaźnik stanu pracy - wyświetlacz LED
 • Kontrola dostępu - przełącznik blokujący z kluczem
 • Prosty montaż, szybkie uruchamianie
 • Wysoka jakość "Made in Germany"
Pobierz PDF ze szczegółami

Stacja Ładowania Green Cell Wallbox (22 kW)

 • C EV PowerBox to ładowarka dla najbardziej wymagających użytkowników pojazdów elektrycznych. Ekran LCD z dostępem do najważniejszych parametrów, zintegrowany kabel Type 2 (6m), minimalistyczny design oraz niezwykła trwałość. Postaw na markę Green Cell
 • Bezpieczeństwo to podstawa. Wyposażyliśmy ładowarkę w zaawansowaną elektronikę, która nieustannie monitoruje parametry ładowania Twojego samochodu. Wytrzymała, szczelna oraz wodoodporna obudowa zgodna z normą IP66, pozwala na zewnętrzny montaż ładowarki.
 • Zintegrowany kabel jest kompatybilny ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami Plug-In wyposażonymi w złącze Type 2 m.in. Tesla Model S / 3 / X / Y, i3, i4, iX, ID.3, ID.4, ID.5, E-Tron, EV6, EQC, ZOE, e-Niro, Kona, Leaf, IONIQ 5, Enyaq iV
Pobierz PDF ze szczegółami

Współpracujemy z najlepszymi

Webasto

Ładowarki samochodowe

Green Cell

Ładowarki samochodowe

Jakie są zalety domowej stacji ładowania samochód elektrycznych?

Wdrażając do oferty Vosti ładowarki  samochodowe, dajemy naszym klientom bezpieczny i szybki dostęp do elektromobilności. Sprawdź, dlaczego warto podróżować z nami tą drogą i wybrać samochód elektryczny!

 

 • Szybsze ładowanie

  W większości przypadków montaż domowej stacji ładowania pozwoli skrócić czas ładowania, w zależności od ładowarki pokładowej samochodu może to być 30 do nawet 5 godzin! Nie musisz czekać, aż samochód będzie gotowy i odkładać podróży.

 • Prosta obsługa

  Ładowarki w ofercie Vosti wyróżnia proste i intuicyjne użytkowanie. Urządzenie działa na zasadzie Plug-Charge, czyli podłącz i ładuj. Nie masz przy tym żadnych dodatkowych obowiązków, a status ładowania możesz obserwować na wyświetlaczu.

 • Mobilność na wyciągnięcie ręki

  Dzięki własnej ładowarce samochodowej nie musisz sprawdzać na mapie, gdzie znajduje się najbliższa stacja ładowania ani nadkładać drogi z pracy do domu, by naładować samochód. Twoja ładowarka będzie zawsze na miejscu, w Twoim domu, a Ty nie będziesz stać w kolejce na stacji benzynowej czy w innym punkcie ładowania.

 • Ładowanie za darmo, dzięki fotowoltaice

  Domowa stacja ładowania, za którą nie płacisz? To możliwe dzięki instalacji fotowoltaicznej.  Optymalnie dostosowana moc paneli fotowoltaicznych sprawi, że będziesz mógł zasilić swoją ładowarkę energią ze słońca. W doborze odpowiedniej mocy pomoże Ci oczywiście Doradca Vosti.

   

Co sądzą nasi Klienci?

Polecam Vosti! Obsługa klienta na wysokim poziomie. Montaż ekspresowy, wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń, rachunki tak jak obiecano, obniżone.

Konrad

Jak najbardziej polecam. Wszystko wykonane fachowo. W razie jakichkolwiek pytań, zespół służy pomocą.  Wielkie podziękowania dla Doradcy i ekipy montującej. Instalacja działa bezproblemowo już prawie rok!

Michał

Jak dla mnie najlepsza firma fotowoltaiczna, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Świetnie dobrali mi instalacje. Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Aleksandra

Zostaw numer, skontaktujemy się z Tobą!