Kotły na pellet

Kotły na pellet

Kotły na pellet należą do wydajnych i oszczędnych urządzeń grzewczych. Od lat z powodzeniem wykorzystywane są w wielu domach w Polsce. Choć przystosowane są do spalania paliwa stałego, to jednak proces ten jest zautomatyzowany. Jako Vosti oferujemy sprzedaż wysokiej  jakości pieców na pellet Ferroli i Defro. Ponadto wspieramy w pozyskaniu dofinansowania na zakup tego urządzenia.

Ciekawa alternatywa na rynku urządzeń grzewczych

Nowoczesne piece na pellet stanowią ciekawą alternatywę na rynku urządzeń grzewczych. Od lat ich funkcje są udoskonalane, a proces spalania paliwa staje się coraz bardziej ekologiczny. Oferowane przez nas kotły posiadają dobrą klasę efektywności energetycznej, dzięki czemu są także oszczędne w eksploatacji. Pozwoli to na jednoczesne zadbanie o komfort cieplny w pomieszczeniach domu oraz o optymalizację kosztów eksploatacji nieruchomości.

Charakterystyka urządzeń Ferroli i Defro

Producenci Ferroli i Defro to uznane marki w obszarze produkcji wysokiej jakości stalowych kotłów grzewczych na pellet. Oferowane przez nas modele Ferroli BIOPELLET PRO i Defro CALORI posiadają wysoką sprawność, która wynosi nawet do 96%. Samoczyszczący się palniki ułatwiają eksploatację i pielęgnację urządzenia. Nasi klienci cenią sobie te kotły z wygodę ich użytkowania. To urządzenia z opcją automatycznego rozpalania i wygaszania kotła, a czynności te można zaprogramować z odpowiednim wyprzedzeniem. Przekłada się to na poprawę efektywności grzewczej systemu c.o., komfortu cieplnego domowników oraz realne oszczędności.

Inne kluczowe parametry kotłów na pellet to:

 • wbudowany płaszcz wodny;
 • pojemny zbiornik na paliwo (pellet);
 • niewielkie rozmiary i mała masa;
 • wbudowany wentylator wyciągowy spalin;
 • dodatkowe wyposażenie.

Nasze wsparcie w pozyskaniu dofinansowania

Proponowane przez naszych ekspertów piece na pellet spełniają najwyższe rynkowe standardy. Klasyfikowane są również wśród urządzeń objętych dofinansowaniem z rządowego programu Czyste Powietrze. Jest to związane z ich niską emisyjnością cząstek stałych na poziomie mniejszym niż 20 mg/m³. Jeżeli zależy Ci na wydajnym, bezpiecznym i oszczędnym systemie grzewczym, to zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem. Przedstawimy Ci różne możliwości i zweryfikujemy Twój potencjał w kontekście ubiegania się o dofinansowanie. Nasze usługi skierowane są do klientów w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Produkty

Dlaczego warto wybrać Vosti?

Współpracując z VOSTI zyskujesz wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji. Przez cały proces zapewniamy Ci bezpieczeństwo i doświadczenie.

 • Jesteśmy terminowi

  Posiadamy własne Centrum Logistyczne, dzięki czemu wszystkie elementy instalacji, takie jak moduły czy falowniki mamy w jednym miejscu. Gdy spływa do nas zamówienie jesteśmy w stanie je szybko zrealizować.

 • Dostarczamy najwyższej klasy zestawy fotowoltaiczne

  Stosujemy najwyższej jakości urządzenia od renomowanych producentów, takich jak Jinko Solar czy Huawei.

 • Przeprowadzamy audyt dopasowany do Twoich potrzeb

  Nasi Doradcy na podstawie dokładnego audytu dobiorą instalację, która w pełni będzie spełniała Twoje zapotrzebowanie energetyczne.

 • Z nami zaczniesz oszczędzać

  Prognozy dotyczące cen za energię nie są optymistyczne – jest drogo i będzie jeszcze drożej. Fotowoltaika zabezpieczy Cię przed nagłym wzrostem cen. Zaś instalacja połączona z pompą ciepła zapewni wygodę!

 • Dbamy o standard montażu

  Współpracujemy tylko z autoryzowanymi instalatorami. Montaż powierzamy wyszkolonym oraz posiadającym wszystkie wymagane uprawnienia ekipom montażowym. Kontrolujemy również jakość realizacji całej inwestycji.

 • Posiadamy własne Centrum Logistyczne

  Wszystkie komponenty są w magazynowane w naszym  Centrum Logistycznym. Jesteśmy niezależni od terminów dostaw kontrahentów. Dbamy o standard magazynowania, dzięki czemu masz pewność, że dostawa dojedzie na czas i w dobrym stanie.

 • Zapewniamy opiekę serwisową

  Masz pytania odnośnie działania Twojej instalacji? Możesz liczyć na pomoc naszego zespołu serwisowego.

 • Pomożemy Ci w formalnościach

  Nasi Doradcy składają wniosek do zakładu energetycznego, służą również pomocą w przypadku finansowania w bankach, a także możliwości uzyskania dofinansowania.

Co sądzą nasi Klienci?

Polecam Vosti! Obsługa klienta na wysokim poziomie. Montaż ekspresowy, wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń, rachunki tak jak obiecano, obniżone.

Konrad

Jak najbardziej polecam. Wszystko wykonane fachowo. W razie jakichkolwiek pytań, zespół służy pomocą.  Wielkie podziękowania dla Doradcy i ekipy montującej. Instalacja działa bezproblemowo już prawie rok!

Michał

Jak dla mnie najlepsza firma fotowoltaiczna, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Świetnie dobrali mi instalacje. Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Aleksandra

Najczęściej zadawane pytania

Zamów bezpłatny audyt, skontaktujemy się z Tobą