Nowość! Klimatyzatory LG – idealna temperatura o każdej porze roku

W Vosti nie zwalniamy tempa! W naszej ofercie pojawiła się nowość, idealna na nadchodzące letnie miesiące. Poznajcie klimatyzatory od LG, które skutecznie będą chłodzić domy naszych klientów! 

Podobnie jak w przypadku pomp ciepła, wybierając klimatyzatory do naszej oferty ponownie zaufaliśmy firmie LG. Wszystko dlatego, że jest ona wiodącym dostawcą rozwiązań klimatyzacyjnych do domu na świecie. Dzięki temu w naszej ofercie pojawiły się dwa modele: Klimatyzator LG ARTCOOL MIRROR oraz Klimatyzator LG DUALCOOL STANDARD 2.

Bogactwo funkcjonalności, w które LG wyposażyło swoje urządzenia sprawia, że nasi klienci będą mogli łatwo kontrolować temperaturę swojego pomieszczenia, ciesząc się czystym powietrzem. Dodatkowo sprzętem można sterować zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego. 

Stwórz idealny klimat z Vosti

Każdy z nas zna doskonale sytuacje, kiedy w domu robi się tak gorąco, że nie pomaga ani wiatrak, ani zasłonięcie rolet. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest klimatyzator. Urządzenie, dzięki któremu w naszym domu zapanuje optymalna temperatura. Klimatyzacja pozwoli nie tylko zadbać o nasze samopoczucie, ale też zwiększy bezpieczeństwo zdrowotne podczas upałów. Stanowi również dodatkowe źródło ciepła w czasie chłodniejszych dni. 

Klimatyzacja za darmo? To możliwe!

Masz fotowoltaikę lub planujesz instalację PV? Idealnie! Klimatyzacja + fotowoltaika to letni duet, który się naprawdę opłaca. Dzięki instalacji fotowoltaicznej Twoja klimatyzacja może pracować niemal za darmo! Nadwyżki wyprodukowanej energii latem zasilą pracę klimatyzatora zapewniając Ci przyjemny chłód w najgorętsze miesiące roku. Klimatyzacja będzie również świetnym sposobem na zwiększenie autokonsumpcji z fotowoltaiki – dzięki niej nie musisz oddawać nadwyżki energii do sieci, bo wykorzystasz ją na bieżąco.

Wspólnie z naszym Doradcą, wybierz odpowiedni klimatyzator od LG do swojego domu i zapewnij sobie idealne warunki do mieszkania! Umów się na rozmowę przez formularz kontaktowy.