Klimatyzacja

Popraw komfort swojego życia dzięki klimatyzacji

Lato, upał, temperatury dochodzące do 30 stopni Celsjusza… Jest tak gorąco, że nie pomaga ani wiatrak, ani zasłonięcie rolet. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest klimatyzator. Urządzenie, które zapewnia optymalną temperaturę oraz pomaga polepszyć samopoczucie w gorący dzień. Dlatego obok instalacji fotowoltaicznej, w naszej ofercie znajdziesz również usługę projektowania i wdrażania klimatyzacji do domów, mieszkań oraz biur. Dzięki połączeniu z fotowoltaiką możesz zasilić swoją klimatyzację darmowym prądem prosto ze słońca. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Klimatyzatory to urządzenia, dzięki którym możesz zwiększyć komfort codziennego życia. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. W okresie letnich upałów klimatyzacja domowa lub biurowa pozwoli Ci na uzyskanie optymalnej temperatury. Dzięki klimatyzacji ustawisz optymalną temperaturę o każdej porze dnia i nocy. Klimatyzacja będzie również świetnym sposobem na zwiększenie autokonsumpcji z fotowoltaiki – dzięki niej nie musisz oddawać nadwyżki energii do sieci, bo wykorzystasz ją na bieżąco

Klimatyzatory LG - idealna temperatura o każdej porze roku

Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań technologicznych firmy LG. Każdy oferowany przez nas klimatyzator LG charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wydłużoną żywotnością. Pomożemy Ci w doborze urządzenia posiadającego niezbędne funkcjonalności oraz optymalny zakres pracy. Standardowo u naszych klientów montujemy klimatyzator ścienny. Wbrew pozorom urządzenie to może służyć nie tylko do chłodzenia powietrza w pomieszczeniach. W okresie zimowym może spełniać funkcję grzewczą, jeżeli zamontujemy klimatyzator z funkcją grzania od LG

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto zainwestować w klimatyzację do mieszkania, domu lub biura. Urządzenie to korzystnie wpływa na komfort użytkowania pomieszczenia przez cały rok. Wybrane modele posiadają dedykowane filtry, które są rekomendowane alergikom. Ich zadaniem jest oczyszczanie powietrza ze szkodliwych drobnoustrojów i alergenów. Ponadto klimatyzacja może stanowić dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniach, gdzie system grzewczy nie jest wydajny lub go nie ma. Połączenie klimatyzatora z fotowoltaiką pozwoli Ci na wygenerowanie dodatkowych oszczędności eksploatacyjnych

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów marki LG, które znajdują się w naszej ofercie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię klimatyzator pokojowy, czy biurowy, dobierzemy dla Ciebie optymalne urządzenie. Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodną pracą. Zapraszamy do kontaktu z ekspertem Vosti w celu zapoznania się ze szczegółami współpracy.

Produkty

Klimatyzator LG ARTCOOL MIRROR | 9k,12k,18k

 • 3 lata gwarancji
 • Sprężarka inwerterowa
 • Szybkie chłodzenie
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Oczyszczanie powietrza z Plasmaster™ Ioniser+
 • Sterylizacja UVnano™
 • Automatyczne sterowanie nadmuchem
Pobierz PDF ze szczegółami

Klimatyzator LG DUALCOOL STANDARD 2 | 9k,12k,18k

 • 3 lata gwarancji
 • Sprężarka inwerterowa
 • Oszczędność energii
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Szybkie chłodzenie
 • Cicha praca
 • Filtr podwójna ochrona
Pobierz PDF ze szczegółami

Jakie korzyści dają klimatyzatory LG?

Zastanawiasz się nad kupnem i montażem klimatyzacji? Pomożemy Ci z wyborem urządzenia dopasowanego do Twoich potrzeb. 

 • Darmowe działanie klimatyzacji dzięki fotowoltaice

  Masz fotowoltaikę lub planujesz instalację PV? W takim razie Twoja klimatyzacja może pracować niemal za darmo! Nadwyżki wyprodukowanej energii latem zasilą pracę klimatyzatora zapewniając Ci przyjemny chłód w najgorętsze miesiące roku. 

 • Cicha praca urządzenia

  Klimatyzatory LG generują niski poziom hałasu, dzięki unikalnemu, skośnemu wentylatorowi i nowej sprężarce DUAL.W najniższym trybie jego praca nie przekracza nawet 19 dB, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z urządzenia nawet podczas odpoczynku czy wytężonej pracy umysłowej.

 • Dodatkowe źródło ciepła

  Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii.

 • Mocne chłodzenie

  Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach.

 • Powietrze przyjazne alergikom

  Model ARTCOOL Mirror wyposażony jest w filtry powietrza, dzięki którym można oczyścić je z wszelkich zanieczyszczeń. Mowa tutaj o m.in. roztoczach, nieprzyjemnych zapachach, zarodkach pleśni i grzybów, czy też niektórych bakteriach. Dzięki temu mikroklimat w pomieszczeniu staje się przyjazny osobom cierpiącym na alergię.

 • Samoczyszczenie klimatyzacji

  Funkcja automatycznego czyszczenia jednostki wewnętrznej klimatyzatora ściennego LG Artcool Mirror pozostawia podzespoły urządzenia w nieskazitelnym stanie. Proces polega na osuszeniu i przedmuchaniu wymiennika ciepła, aby usunąć osiadające na nim zanieczyszczenia, wśród których głównie znajdują się drobnoustroje oraz grzyby.

Co sądzą nasi Klienci?

Polecam Vosti! Obsługa klienta na wysokim poziomie. Montaż ekspresowy, wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń, rachunki tak jak obiecano, obniżone.

Konrad

Jak najbardziej polecam. Wszystko wykonane fachowo. W razie jakichkolwiek pytań, zespół służy pomocą.  Wielkie podziękowania dla Doradcy i ekipy montującej. Instalacja działa bezproblemowo już prawie rok!

Michał

Jak dla mnie najlepsza firma fotowoltaiczna, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Świetnie dobrali mi instalacje. Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Aleksandra

Najczęściej zadawane pytania

Zainteresowała Cię ta oferta? Zapytaj o cennik!