Ubezpiecz swoją instalację fotowoltaiczną! Skorzystaj z “Fotocasco” od Vosti

Rodzina nad książką

 

Z myślą o potrzebach nowych klientów uruchomiliśmy usługę ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznej o nazwie “Fotocasco”. Dostępna jest ona w wariancie 24-miesięcznej ochrony. Oferta to efekt współpracy między Vosti i firmą ubezpieczeniową UNIQA. Wspólna wizja zaowocowała dodatkowym zabezpieczeniem konsumentów, które mamy przyjemność przedstawić.

Przy instalacji fotowoltaicznej jedno jest pewne – z jej pomocą klienci mogą znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną do absolutnego minimum. Fotowoltaika to ekonomiczna i ekologiczna inwestycja, która zapewnia imponujące oszczędności w skali roku i bezpieczeństwo energetyczne w wieloletniej perspektywie. Nie musisz więc obawiać się rachunków za prąd i braku energii w momencie awarii sieci energetycznych – co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, gdy niemal wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego zasilane są przy pomocy prądu elektrycznego. 

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY AUDYT

Dlaczego warto skorzystać z “Fotocasco” od Vosti i UNIQA?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w system fotowoltaiczny to stosunkowo spory wydatek dla osób prywatnych – nawet jeśli korzysta ona z dofinansowania. Oszczędności w końcu dopiero mają zacząć spływać do budżetu. Warto więc zapewnić sobie maksymalną ochronę przed ewentualnymi kosztami naprawy lub wymiany urządzeń na nowe w przypadku problemów technicznych, których nie obejmuje standardowa gwarancja producenta. Odpowiedz sobie na pytanie: Czy stać Cię na ryzyko? Jeśli nie lubisz “wyrzucać pieniędzy w błoto”, usługa dodatkowego ubezpieczenia Vosti i UNIQA to rozwiązanie Twoich problemów. 

Obawiasz się sytuacji, w której Twoja instalacja ulegnie zniszczeniu? W celu eliminacji kosztów związanych z uszkodzeniem wynikającym z eksploatacji instalacji fotowoltaicznej, warto pomyśleć kwestię ubezpieczenia. Uchroni Cię ono przed losowymi przypadkami mogącymi prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Poznaj szczegóły i wartości, które niesie za sobą owoc współpracy Vosti i UNIQA. Gwarantujemy, że nasza propozycja przypadnie Ci do gustu.

“W Vosti ważne jest dla nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta, stałe wsparcie na każdym etapie realizacji oraz opieka nie tylko w czasie instalacji, ale również po. Poszerzając naszą ofertę o ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej, tzw. “Fotocasco”, chcemy zapewnić naszym Klientom dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i zwiększyć ich poczucie komfortu.” – mówi Przemysław Smoliński, Prezes Vosti.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY AUDYT

Przed czym chroni “Fotocasco”?

Wybierając instalację fotowoltaiczną od Vosti, klienci indywidualni decydujący się na ubezpieczenie “Fotocasco”, otrzymują gwarancję pokrycia ewentualnych strat związanych z czynnikami losowymi. Zaliczamy do nich m.in.: 

  • uderzenie pioruna, 
  • gradobicie, 
  • stłuczenie elementów szklanych,
  • aktów wandalizmu, 
  • niestandardowych awarii, które nie wynikają z wadliwej konstrukcji paneli fotowoltaicznych. 

Jak widać, lista jest długa – a wiele z powyższych scenariuszy jest możliwych i mogą one dotknąć każdego z nas. Nie mamy w końcu wpływu na warunki atmosferyczne lub zachowania osób trzecich. Wystarczy, by przypadkowy przechodzień rzucił kamieniem w panele lub spadł grad, a Twoje fotoogniwa będą do naprawy lub wymiany. Niestety, takich przypadków nie obejmuje gwarancja producenta, którą otrzymuje klient wraz z zakupem urządzeń. Lepiej więc spać spokojnie, mając świadomość ochrony ze strony Vosti i UNIQA. Okres ubezpieczenia to 24 miesiące od daty odbioru instalacji. 

Kto może skorzystać z opcji ubezpieczenia? Oferta dotyczy każdego nowego klienta indywidualnego, który zakupi instalację o mocy od 2 do 10 kW – bez względu na miejsce jej montażu.

 

 

Masz pytania, na które nie udało nam się udzielić odpowiedzi? Chcesz poznać szczegóły, cenę, potencjał oferty ubezpieczenia lub dowiedzieć się, czy zaliczasz się do grona osób, które mogą skorzystać z usługi Fotocasco? Z przyjemnością opowiemy Ci o ochronie osobiście. W celu uzyskania szczegółowych warunków zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY AUDYT