Dziękujemy za 10 000 instalacji fotowoltaicznych!

Ostatni czas dla naszej branży jest naprawdę dynamiczny. W związku z nowym systemem rozliczeń dla prosumentów, który zostanie wdrożony 1 kwietnia, wiele firm martwi się o swoje dalsze funkcjonowanie. Tymczasem my w Vosti jesteśmy w pełni przygotowani na nową fotowoltaiczną rzeczywistość – wchodzimy w nią świętując 10 000 zamontowanych instalacji i wdrażając do oferty nowe produkty! 

Jesienią sadziliśmy las Vosti świętując 8 tys. instalacji. Drzewka nie zdążyły jeszcze dobrze podrosnąć, gdy na naszym “liczniku” wybiła kolejna okrągła liczba! Wiosnę witamy świętując 10 000 instalacji zamontowanych na terenie całej Polski. Ich łączna moc wynosi 60,5 MW! Ten wynik ogromnie cieszy biorąc pod uwagę jak pełne wyzwań są obecne miesiące dla naszej branży. Jednak kolejny raz nasz zespół udowodnił, że jest niezastąpiony, a każdą trudność obraca w szansę na sukces!

Sprawdź nasze nowe produkty!

Fotowoltaika była dla nas początkiem przygody z odnawialnymi źródłami energii. Wraz z rozwojem naszej firmy chcemy dawać klientom coraz więcej możliwości i narzędzi do tworzenia domu, który będzie niezależny energetycznie. Domu, w którym mogą czuć się w pełni bezpiecznie niezależnie od wzrostu cen za energię energetyczną i sytuację na świecie. Dlatego po pompach ciepła przyszedł czas na kolejne rozwiązania: 

Magazyny energii Huawei z serii Luna 2000 – czyli innowacyjny system, który pozwoli lepiej wykorzystać energię wytworzoną przez moduły fotowoltaiczne, a w sytuacjach awaryjnych korzystać z energii zgromadzonej przez baterie. To rozwiązanie zarówno dla gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw, które w ten sposób mogą zabezpieczyć się przed ogromnymi stratami na skutek braku prądu.

Smart metery czyli inteligentne mierniki mocy marki Huawei i GoodWe, które zapewniają dokładny pomiar i odczyt, są energooszczędne i proste w obsłudze. Smart meter umożliwia monitorowanie tego, ile energii produkowanej z naszej instalacji fotowoltaicznej zużywamy bezpośrednio na nasze własne potrzeby, a ile tej energii oddajemy do sieci oraz ile tej energii musimy następnie z tej sieci odebrać. Informuje nas również o tym ile energii z sieci pobieramy a co za tym idzie daje nam informację ile energii z PV konsumujemy na bieżąco.

Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie oraz #VostiTeam za zaangażowanie i ciężką pracę!