Program Partnerski Vosti – zarabiaj na poleceniach

Prowadzisz własny biznes? Zostań naszym partnerem! 

Dołącz do grona 300 partnerów biznesowych Vosti i zarabiaj dodatkowo na poleceniach.

Od wypłaty za skuteczne polecenie dzieli Cię tylko 4 kroki:Polecaj fotowoltaikę i zarabiaj do nawet 3 000 zł miesięcznie dzięki poleceniom!

Do kogo jest skierowany Program Partnerski Vosti?

Do naszego Programu zapraszamy wszystkie osoby, które prowadzą swoją firmę. To idealna opcja na zyskanie dodatkowego źródła zarobku, z którego pieniądze przeznaczysz np. na rozwój swojego biznesu. To również świetna okazja, aby zrobić coś dobrego dla naszej planety, odnawialne źródła energii to przyszłość i rozwiązanie, które wybrało już setki tysięcy Polaków! 

Jakie produkty możesz polecać? 

Nasi Partnerzy przekazują polecenia dotyczące instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Po przekazaniu polecenia, doborem odpowiedniej instalacji zajmują się nasi Doradcy, przeprowadzając klienta przez cały proces i dobierając dla niego atrakcyjne finansowanie oraz dofinansowanie. 

Komu możesz polecać fotowoltaikę i pompy ciepła od Vosti?

Wszystko zależy od Ciebie! Vosti możesz polecać swoim klientom, bliskim, znajomym… Wszystkim tym, którzy chcieli by zacząć oszczędzać dzięki zielonej energii! W obliczu aktualnej sytuacji w Europie i na świecie, ceny prądu z dnia na dzień rosną, dlatego fotowoltaika coraz bardziej się opłaca. Podobnie jest w przypadku pomp ciepła i drożejących surowców energetycznych. 

 

Nasi Partnerzy zarabiają nawet do 3 000 zł miesięcznie za podpisane umowy! Dołącz do ich grona

Co dajemy Ci w ramach Programu Partnerskiego Vosti?

Nasi Partnerzy otrzymują szereg korzyści. Spokojnie, nie musisz znać się na odnawialnych źródłach energii, aby być naszym Partnerem! Regularnie będziemy przekazywać Ci nowości odnośnie oferty Vosti i całej branży. Możesz je wykorzystać w pozyskiwaniu poleceń. 

 • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  Nasi Partnerzy za każde skuteczne polecenie otrzymują środki pieniężne. Pamiętaj! Rozmowa zainteresowanego klienta z doradcą Vosti oraz przeprowadzony przez niego audyt są bezpłatne, dlatego polecając nas możesz tylko zyskać.

 • Indywidualny formularz online

  Aby program rekomendacji był jeszcze prostszy, każdy z naszych partnerów otrzymuje indywidualny formularz z linkiem partnerskim. Formularz może przekazać pozyskanym partnerom.

 • Materiały marketingowe

  Ulotki, stojaki, plakaty… Możesz skorzystać z dodatkowych materiałów promocyjnych, które pozwolą na rozpromowanie Cię jako naszego partnera.

 • Produkty od topowych dostawców

  Podstawę naszej oferty stanowią topowe marki – panele Jinko Solar sklasyfikowane przez agencję Bloomberga, jako Tier1, inwertery od globalnego lidera Huawei, czy pompy ciepła od LG i Galmet.

 • Wsparcie naszych specjalistów

  Możesz liczyć na stałe wsparcie naszych doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych, którzy zajmą się obsługą osoby, do której przekazałeś kontakt. Możesz mieć pewność, że zrobią to najlepiej jak umieją, to pradziwi eksperci od OZE!

 • Stałą aktualizację wiedzy dotyczącą rynku OZE

  Nie znasz się na fotowoltaice czy pompach ciepła? Nie szkodzi! Podstawowe informacje oraz aktualności z branży wysyłamy Ci w regularnych mailach. Z nami zawsze będziesz na bieżąco.

Wypełnij poniższy formularz, oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat naszego Programu!

  Administratorem danych osobowych jest Vosti Sp. z o.o. (dawniej Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.)
  z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.