Program Polecam – Zyskuję

Jesteś Klientem Vosti? Dołącz do programu POLECAM – ZYSKUJĘ i zarabiaj! Poleć Vosti swoim bliskim i otrzymaj środki na kartę podarunkową Sodexo!

Najlepszą rekomendacją naszych działań, jest to, gdy klienci polecają nasze instalacje fotowoltaiczne swoim najbliższym! Aby móc podziękować za to zaufanie, przygotowaliśmy dla klientów Vosti  specjalny Program Rekomendacji Polecam-Zyskuję.

Jak to działa:

 • Polecasz znajomemu Vosti jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznej
 • Twój znajomy podpisuje z Vosti umowę na montaż
 • Odbierasz bonus za polecenie na kartę podarunkową Sodexo: aż 500 zł za każdego poleconego Klienta!

Od wypłaty za skuteczne polecenie dzieli Cię tylko 3 kroki! Sprawdź,  jakie to proste!

Regulamin akcji dostępny tutaj.

Dla kogo jest skierowany program Polecam – Zyskuję?

Do naszego Programu zapraszamy wszystkich Klientów Vosti, u których została już zamontowana instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła. To idealna okazja, aby polecić Vosti swoim bliskim i znajomym oraz pomóc im w ten sposób obniżyć rachunki za prąd lub ogrzewanie. Odnawialne źródła energii to przyszłość i rozwiązanie, które wybrało już setki tysięcy Polaków! 

Jakie produkty możesz polecać? 

Nasi Klienci przekazują polecenia dotyczące instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Po przekazaniu polecenia, doborem odpowiedniej instalacji zajmują się nasi Doradcy, przeprowadzając klienta przez cały proces i dobierając dla niego atrakcyjne finansowanie oraz dofinansowanie. 

Komu możesz polecać fotowoltaikę i pompy ciepła od Vosti?

Vosti możesz polecać swoim bliskim i znajomym… Wszystkim tym, którzy chcieli by zacząć oszczędzać dzięki zielonej energii! W obliczu aktualnej sytuacji w Europie i na świecie, ceny prądu z dnia na dzień rosną, dlatego fotowoltaika coraz bardziej się opłaca. Podobnie jest w przypadku pomp ciepła i drożejących surowców energetycznych. 

Dlaczego warto jest polecać Vosti? 

Nagrodą za każde skuteczne polecenie, które zakończy się podpisaną umową są Karty Podarunkowe. Wartość Kart Podarunkowych możliwych do uzyskania w Promocji zależy od liczby przekazanych  kontaktów. W okresie od 20 września 2021 do odwołania:


a) 500zł (pięćset złotych) za pierwszy Skutecznie przekazany kontakt.
b) 500zł (pięćset złotych) za drugi Skutecznie przekazany kontakt.
c) 600zł (sześćset złotych) za trzeci Skutecznie przekazany kontakt.
d) 500zł (pięćset złotych) za czwarty i każdy kolejny Skutecznie przekazany kontakt.

Warunkiem uzyskania Karty Podarunkowej jest spełnienie łącznie następujących warunków: przekazanie przez Klienta kontaktu do Potencjalnego Klienta w okresie od dnia 20 września 2021 roku do oraz zawarcie przez Potencjalnego Klienta Umowy Fotowoltaicznej lub Umowy Montażu Pompy Ciepła w okresie 90 dni od przekazania kontaktu.

 

Nasi Klienci zarabiają nawet do 3 000 zł miesięcznie za podpisane umowy! Dołącz do ich grona

Dlaczego warto polecać fotowoltaikę i pompy ciepła od Vosti swoim bliskim?

 • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  Nasi Klienci za każde skuteczne polecenie, które zakończy się podpisaniem umowy otrzymują środki pieniężne. Pamiętaj! Rozmowa zainteresowanego klienta z doradcą Vosti oraz przeprowadzony przez niego audyt są bezpłatne, dlatego polecając nas możesz tylko zyskać.

 • Produkty od topowych dostawców

  Podstawę naszej oferty stanowią topowe marki – panele Jinko Solar sklasyfikowane przez agencję Bloomberga, jako Tier1, inwertery od globalnego lidera Huawei, czy pompy ciepła od LG i Galmet. Dzięki temu masz pewność, że polecam swoim bliskim produkty naprawdę wysokiej jakości!

 • Wsparcie naszych specjalistów

  Twoi bliscy, podobnie jak Ty, mogą liczyć na stałe wsparcie naszych doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych, którzy zajmą się obsługą osoby, do której przekazałeś kontakt. Możesz mieć pewność, że zrobią to najlepiej jak umieją, to prawdziwi eksperci od OZ

 • Niezależność energetyczna z fotowoltaiką

  Wzrost cen prądu w Polsce jest bardziej gwałtowny, niż ktokolwiek mógł przewidzieć. Od listopada tego roku stawka VAT znowu wzrośnie do 23 proc., a tym samym wzrosną nasze rachunki za energię elektryczną. Twoi bliscy mogą dzięki Tobie uniknąć podwyżek!

 • Niezawodne źródło ciepła z pompą ciepła

  Pompa ciepła w porównaniu z konwencjonalnym źródłem ciepła pozwala na osiągnięcie znacznych korzyści finansowych. Zaczynając od samej instalacji – to inwestycja, która długofalowo jest znacznie tańsza niż kocioł i kotłownia na paliwo stałe.

 • Współpraca z ekspertem na rynku

  Vosti w brażny OZE działa od 2017 r. Przez ten czas wykonaliśmy ponad 10 tys. instalacji, zarówno w zakresie fotowoltaiki jak i pomp ciepła. Nasza firma działa na obszarze całej Polski, a własne Centrum Logistyczne sprawia, że klienci nie muszą czekać na dostawy towaru. Jesteśmy doświadczonym partnerem, którego bez obaw możesz polecić!

Chcesz dołączyć do programu? Zostaw zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Administratorem danych osobowych jest Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa
  z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.