Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Lublin

ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin

Pon-pt: 9:00 - 17:00, Sob.: 9:00 - 15:00

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Lublinie lub jego okolicy i chcesz skorzystać z możliwości inwestycji w panele fotowoltaiczne? A może zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła, magazynu energii lub systemu Smart Meter? Lublin to region obsługiwany przez ekspertów Vosti. Skorzystaj z naszych usług i postaw na wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm zapewniający spełnienie najwyższych standardów jakości.

Oddział Vosti Lublin realizuje instalacje fotowoltaiczne na domach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych i firmowych w Lublinie oraz w całym województwie lubelskim.

Nurtują Cię pytania:

  • jaka moc instalacji będzie dla mnie odpowiednia?
  • jakie panele wybrać?
  • czym się kierować przy wyborze komponentów?

Umów się na bezpłatny audyt – niezobowiązującą rozmowę z naszym Doradcą Technicznym, który pomoże dobrać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Zajmujemy się całym procesem – doradztwem, pomocą w uzyskaniu finansowania, montażem, podłączeniem instalacji do sieci energetycznej a także jej ubezpieczeniem. Zapewniamy także pełen serwis – działamy na terenie całego kraju.

Vosti Lublin – Profesjonalizm w realizacji zleceń fotowoltaicznych

Inwestycja w fotowoltaikę i pompy ciepła nigdy nie była prostsza. Wystarczy skontaktować się z Vosti i umówić się na spotkanie z naszym doradcą techniczno-handlowym – niezależnie od tego, czy szukasz fotowoltaiki lub pompy ciepła do zastosowań prywatnych, czy firmowych. Podczas wizyty w Twoim domu lub siedzibie firmy specjalista oceni maksymalne możliwości energetyczne systemów, których montaż możliwy jest w przypadku danego obiektu. Po jej akceptacji pomożemy w uzyskaniu dofinansowania, by zoptymalizować koszty do absolutnego minimum.

Przekonaj się jakie to proste. Zadzwoń już teraz.

Montaż fotowoltaiki i pomp ciepła – Lublin

Współpracując z Vosti otrzymujesz gwarancję kompleksowej realizacji usług związanych z inwestycją w pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Lublin i jego okolice obsługiwane są przez doświadczonych specjalistów posiadających uprawnienia umożliwiające montaż fotowoltaiki zgodnie z założonymi standardami.

Proces instalacji paneli fotowoltaicznych obejmuje:

  • Mocowanie i konfigurację konstrukcji, na której zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne;
  • Przygotowanie trasy kablowej, będącej połączeniem pola modułów z rozdzielnicą i falownikiem;
  • Instalację paneli fotowoltaicznych;
  • Połączenie wszystkich układów instalacji fotowoltaicznej;
  • Konfiguracja połączenia falownika z siecią (najczęściej internetową) w celu umożliwienia późniejszego monitoringu instalacji;
  • Obsługę posprzedażową i serwis.

Ekipy odpowiedzialne za montaż systemów OZE kończa pracę dokonując niezbędnych pomiarów potwierdzonych protokołem odbioru. Chcesz dowiedzieć się więcej lub spotkać się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi? Skontaktuj się z nami już teraz.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.