Tytuł Solidnego Pracodawcy po raz kolejny dla Vosti

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidnego Pracodawca. Ta prestiżowa nagroda dla najlepszych pracodawców w Polsce trafiła do nas po raz drugi jako potwierdzenie rzetelności, wiarygodności oraz uczciwego traktowania pracowników. 

Firma Przyjaciel – tak w jednym z ostatnich wywiadów określił Vosti nasz Prezes Przemysław Smoliński. Realizację tego hasła widać u nas nie tylko w stosunku do klientów, ale również w codziennym podejściu do pracowników. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że naszą kulturę organizacyjną, podobnie jak w 2020 r., doceniła kapituła konkursu “Solidny Pracodawca”. Nagroda ta przyznawana jest firmom zachowującym najwyższe standardy zarządzania oraz wdrażającym innowacyjne rozwiązania w obszarze HR. Cieszymy się, że możemy należeć do ich grona.

Polityka personalna Vosti zakłada także wspieranie pracowników w rozwoju. Stawiamy na system szkoleń wewnętrznych, zapewniamy jakościowe narzędzia pracy, umożliwiamy awanse w ramach struktury. Z dumą przyznaję, że takie podejście jest opłacalne – troska o zespół sprawia, że pracownicy są bardziej zaangażowani, co ma przełożenie na coraz lepsze wyniki finansowe – mówi Przemysław Smoliński, Prezes Vosti

 

 

Kapituła konkursu ocenia także zaangażowanie firmy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, troski o bezpieczeństwo oraz warunki pracy. Nagrodę mogą otrzymać wyłącznie firmy funkcjonujące na jasnych zasadach i działające z największą rzetelnością.

Dziękujemy za to wyróżnienie!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź najnowsze ogłoszenia rekrutacyjne!