Vosti jako Członek Wspierający Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Miło nam ogłosić, że zostaliśmy Członkiem Wspierającym Polskiego Stowarzyszenie Dekarzy.

To jedno z najstarszych Stowarzyszeń zrzeszającym Dekarzy z całej Polski, a jednocześnie członek Międzynarodowej Federacji. Stowarzyszenie zrzesza osoby zawodowo związane z branżą dachową: wykonawców, ekspertów, projektantów, dostawców oraz producentów materiałów budowlanych przeznaczonych do budowy dachów.

Jakie są cele Stowarzyszenia?

Podczas montażu paneli fotowoltaicznych na dachu ważne jest, aby zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak rodzaj dachu, jego kąt nachylenia, nośność i wytrzymałość konstrukcji. Bardzo ważny aspektem jest kierunek ustawienia paneli fotowoltaicznych, aby przynosiły one zysk, a nie straty.

W przypadku poprawnego zamocowania paneli, nie powinny one uszkadzać dachu, ponieważ panele są zamocowane na specjalnych uchwytach, które nie powodują przeciążenia dachu. Jednakże, jeśli montaż jest wykonany nieprawidłowo lub z niskiej jakości materiałów, może to prowadzić do uszkodzenia dachu, przecieków lub innych problemów konstrukcyjnych. Dlatego warto zlecić montaż paneli fotowoltaicznych specjalistom z doświadczeniem.

 

Cieszymy się, ze mogliśmy dołączyć do tego grona i nie możemy doczekać się inspirującej współpracy oraz wymiany wiedzy!

Więcej informacji na temat PSD na stronie internetowej: http://www.dekarz.com.pl/