Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Poznań

ul. Innowatorów 8, 62-070 Dąbrowa

Vosti Poznań specjalizuje się w doradztwie oraz montażu paneli fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całego województwa wielkopolskiego. 

Naszym Klientom oferujemy pełną opiekę na każdym etapie instalacji oraz najlepsze na rynku komponenty takich marek jak Huawei czy Jinko Solar.

Sam montaż instalacji domowej to najczęściej 1-2 dni robocze. Przed montażem wykonujemy projekt techniczny, analizując indywidualnie każdą instalację oraz kompletując i dostarczając wszystkie niezbędne podzespoły. To nie koniec naszej pracy – po montażu przygotowujemy i wysyłamy indywidualne zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Zapewniamy również pomoc naszego serwisu.

Od 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy instalacji PV o łącznej mocy przekraczającej 60,5 MW. Ty również możesz dołączyć do grona prosumentów. Przestań przepłacać za rachunki eksploatacyjne i poznaj naszą ofertę.

Umów się na bezpłatny audyt i dołącz do grona naszych Klientów!

Pompy ciepła i fotowoltaika na terenie Poznania? Firma Vosti działa również tam!

Poznań to stolica wielkopolski. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce – o czym świadczy m.in. lokalna popularność instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła. Jeśli mieszkasz lub prowadzisz działalność w województwie wielkopolskim, skontaktuj się z zespołem Vosti i zacznij korzystać z możliwości oferowanych przez fotowoltaikę i pompy ciepła. Poznań jest lokalizacją naszego oddziału, w którym zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów każdego dnia pracuje na naszą wspólną przyszłość. Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi odpowiedzą na Twoje pytania i przedstawią ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Umów się już teraz na spotkanie.

Pompy ciepła i fotowoltaika – Poznań z Vosti

Kompleksowość usług związanych z inwestycją w instalacje fotowoltaiczne realizowane z pomocą Vosti to gwarancja zadowolenia osób zainteresowanych inwestycją w panele fotowoltaiczne. Poznań należy do miast, w których dysponujemy oddziałem składającym się z najlepszych specjalistów w branży. Otrzymujesz więc pełne wsparcie na każdym etapie zakupu, montażu i eksploatacji – niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z dofinansowań, usług serwisowych czy obsługi gwarancyjnej.

Satysfakcja użytkowników technologii OZE to dla nas priorytet. W celu zapewnienia maksymalnej efektywności oferowanych układów, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami urządzeń i podzespołów. Należą do nich m.in. takie firmy jak:

  • STIEBEL ELTRON, LG i GALNET (pompy ciepła),
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne),
  • GoodWee (falowniki),
  • Huawei (falowniki).

Postaw na profesjonalny montaż fotowoltaiki. Poznań i każdy inny oddział Vosti zrzesza kompetentnych i doświadczonych monterów dysponujących zarówno wiedzą, umiejętnościami, jak i innowacyjnymi narzędziami.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.