Powrót

Leszno

W obliczu częstych wzrostów kosztów rachunków za energię elektryczną i ogrzewania, fotowoltaika oraz pompy ciepła są jednym z kluczowych rozwiązań problemów. Napisz do nas w celu umówienia spotkania z Doradcą Techniczno-Handlowym. Obliczy on zapotrzebowanie Twojego domu na prąd, warunki techniczne instalacji oraz przygotuje kosztorys fotowoltaiki lub pompy ciepła. Leszno inwestuje w odnawialne źródła energii. Zainwestuj i Ty razem z firmą Vosti!

Fotowoltaika Leszno - pompy ciepła i fotowoltaika lekarstwem na rosnące ceny energii

Firmę Vosti budujemy od 2017 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy więcej niż 10 000 instalacji fotowoltaicznych w całym kraju. Po podsumowaniu moc wykonanych przez Vosti instalacji przekracza 60 MW. Każda z nich została wyposażona w skuteczne oraz pracujące bezawaryjne panele fotowoltaiczne. Jędrzejów oraz całe województwo świętokrzyskie może liczyć na zaopatrzenie w tanią energię elektryczną – niezależnie od tego, czy instalacja będzie wykonana dla domów mieszkalnych, czy nieruchomości użytkowych.

Korzystamy jedynie z wysokiej jakości urządzeń OZE. Klientom oferujemy m.in. pompy ciepła firmy STIEBEL ELTRON, moduły fotowoltaiczne Jinko Solar, falowniki produkcji Goodwee lub Huawei. Rozpoczynając współpracę z Vosti uzyskujesz gwarancję wysokiej jakości oferowanych przez nasze Zespoły systemów.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów - w Lesznie realizujemy kompleksowo

Zespół specjalistów odpowiedzialny za kompleksowe wykonawstwo systemów fotowoltaicznych to niezawodni pracownicy. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne doświadczenie to nie wszystko, co stanowi gwarancję fachowego montażu fotowoltaiki. Leszno jak wszystkie inne oddziały Vosti zrzeszają specjalistów z wymaganymi uprawnieniami, certyfikatami, którzy w swoich zadaniach wykorzystują tylko nowoczesne narzędzia zapewniające precyzję podejmowanych działań.

Poznaj potencjał, który oferują pompy ciepła i fotowoltaika. Leszno i teren całego województwa wielkopolskiego może odetchnąć wraz z Vosti!

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.