Powrót

Kalisz


Użytkujesz nieruchomość w Kaliszu, lub jego najbliższej okolicy i chciałbyś skorzystać z opcji zainwestowania we własną elektrownię słoneczną? Nie wykluczone, że zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła, magazynu energii lub systemu Smart Meter? Kalisz to obszar obsługiwany przez specjalistów Vosti.

Wybierz naszą usługi i postaw na wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantujący wysokiej jakości obsługę zapewniającą realizację najwyższych branżowych standardów.

Realizacje instalacji alternatywnych źródeł energii w województwie wielkopolskim i w Kaliszu

Inwestycja w pompy ciepła i panele fotowoltaiczne jeszcze nigdy nie była tak prosta. Jedyne, co musisz zrobić to skontaktować się z Vosti i ustalić termin spotkania z naszym doradcą techniczno-handlowym – nieważne, czy poszukujesz fotowoltaiki lub pompy ciepła do domu, czy firmy.

Podczas wizji lokalnej w Twoim domu lub siedzibie firmy specjalista sprawdzi maksymalne możliwości energetyczne systemów, których eksploatacja możliwa jest w ramach danej nieruchomości. Po jej przyjęciu wesprzemy Cię w kompleksowym uzyskaniu środków z dofinansowania, żeby obniżyć koszty do absolutnego minimum. Sprawdź jakie to proste. Skontaktuj się z nami już teraz.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w Twoim domu, lub firmie - Kalisz i województwo wielkopolskie

Powierzając swoją inwestycję Vosti otrzymujesz pewność fachowej realizacji czynności związanych z instalacją pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. Kalisz i jego okolice obsługiwane są przez wykwalifikowanych specjalistów dysponujących uprawnieniami umożliwiającymi wykonanie instalacji fotowoltaicznej zgodnie z projektem wykonawczym.

Zespoły ponoszące odpowiedzialność za wykonawstwo systemów OZE kończą pracę wykonując pomiary potwierdzone protokołem odbioru. Chciałbyś uzyskać odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości, lub umówić się na spotkanie z naszymi przedstawicielami? Skontaktuj się z nami już dziś.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.