Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Nowy Targ

Mieszkasz w Nowym Targu lub okolicy? Masz biznes w województwie małopolskim? Zadbaj o czystość swojego regionu, instalując w tym celu panele fotowoltaiczne. Nowy Targ to miasto, w którym posiadamy do Waszego użytku oddział firmy Vosti. Zaufaj więc naszym ekspertom obsługującym liczne małe, średnie i duże miasta i miasteczka zlokalizowane w Małopolsce. Zaufaj naszym umiejętnościom i doświadczeniom, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat, aby oferować profesjonalną realizację inwestycji w instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła. Nowy Targ i całe województwo małopolskie to zielone płuca Polski. Utrzymajmy ten stan rzeczy przy wsparciu innowacyjnych technologii OZE.

Pompy ciepła i fotowoltaika – Nowy Targ z Vosti

Na przestrzeni lat działalności w branży OZE, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy więcej niż 10 tysięcy instalacji PV na terenie całej Polski. Dzięki temu mamy gwarancję precyzji, bezpieczeństwa i niezawodności, wykonując montaż fotowoltaiki. Nowy Targ i całe województwo małopolskie obsługiwane są przez kompetentnych, doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów posiadających wymagane uprawnienia.

Wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane urządzenia od cenionych firm. Są to m.in. takie marki jak:

  • LG, STIEBEL ELTRON, GALMET (pompy ciepła),
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne),
  • GoodWe lub Huawei (falowniki).

Obniżenie rachunków za energię elektryczną - wybór OZE to prosta droga

Zapoznaj się ze szczegółami i sprawdź, jak dzięki rozwiązaniom z zakresu OZE obniżysz rachunki za prąd. Sprawdź sam, ile mogą zmienić pompy ciepła i fotowoltaika. Nowy Targ to obszar, w którym oddział Vosti konsekwentnie wzmacnia technologię OZE w obrębie województwa małopolskiego. Przyłącz się do grupy prosumentów i zadzwoń lub napisz do nas już teraz. Doradcy Techniczno-Handlowi Vosti przyjadą pod wskazany adres i przedstawią systemy odpowiadające Twoim indywidualnym wymaganiom i potrzebom.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.