Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Miechów

W trakcie 5 lat pracy firmy (Firma powstała w 2017 roku), uruchomiliśmy oddziały Vosti w całej Polsce. Zapewniliśmy tym samym zagwarantowaliśmy rzeszy klientów prywatnych i biznesowych łatwy dostęp do odnawialnych źródeł energii – tj. pompy ciepła oraz fotowoltaika. Miechów oraz całe małopolskie to jeden z najprężniej rozwijających się regionów z zakresu OZE.

Zostań jednym z użytkowników OZE już dziś i korzystaj z potencjału dostępnych technologii w celu optymalizacji rachunków do minimum – decydując się na inwestycję m.in. w magazyny energii, pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Miechów jest miastem, w którym prężnie rozwijający się oddział Vosti obsługuje zapytania z terenu całego województwa małopolskiego. Masz dom lub firmę w tej części Polski, wyślij nam wiadomość już teraz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Fotowoltaika i pompy ciepła – Miechów z oddziałem Vosti

Od początku istnienia Vosti oddaliśmy do użytku ponad 10 tysięcy systemów fotowoltaicznych dla użytkowników prywatnych i biznesowych, korzystających dziś z odnawialnych źródeł energii na terenie całego kraju. Łączna moc oddanych instalacji została oszacowana na 60,5 MW. Twoja firma również może znaleźć się w ich gronie, a wybór fotowoltaiki nie musi być skomplikowany. Przekonaj się o tym, w chwili, kiedy zrealizujemy dla Twojej inwestycji profesjonalny montaż fotowoltaiki. Miechów  to oddział Vosti zatrudniający wykwalifikowanych specjalistów z bardzo dużą wiedzą oraz imponującym doświadczeniem.

Doświadczenie i zaangażowanie w każdą instalację alternatywnych źródeł energii - firma Vosti

Wybierając usługi Vosti, zyskujesz gwarancję niezawodności wykorzystywanych urządzeń. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, do których zaliczamy m.in.:

  • Huawei (Smart METER, magazyny energii i falowniki);
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne);
  • GoodWe (Smart Meter i falowniki);
  • STIEBEL ELTRON, LG i GALNET (pompy ciepła).

Zapoznaj się ze specyfikacjami technicznymi wskazanych systemów. Szczegóły znajdziesz w zakładkach charakteryzujących magazyny energii, fotowoltaikę, Smart Meter oraz pompy ciepła. Miechów oczekuje na kolejne osoby, które samodzielnie wytwarzają energię na swoje potrzeby!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Chętnie porozmawiamy. Specjalista Vosti spotka się również z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie we wskazanej lokalizacji. Nie zwlekaj i teraz skontaktuj się z nami.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 12000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Podaj swój numer,
a my zadzwonimy!
    Administratorem danych osobowych jest Vosti Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.