Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Bochnia

Jesteś mieszkańcem Bochni lub okolicznych miejscowości? Prowadzisz działalność w województwie małopolskim? Dbaj o czystość swojego regionu, montując w tym celu panele fotowoltaiczne. Bochnia to miasto, w którym posiadamy oddział Vosti. Zdaj się na naszych ekspertów obsługujących wszystkie małe, średnie i duże miasta i miasteczka ulokowane południu naszego kraju, w obrębie województwa małopolskiego. Postaw na nasze umiejętności i doświadczenie, które zdobywane przez lata, zapewniają kompleksową realizację inwestycji w fotowoltaikę i pompy ciepła.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła - sprawdź ofertę Vosti Bochnia

Na przestrzeni lat działalności w branży OZE, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy więcej niż 10 000 instalacji PV na terenie całej Polski. To daje nam pewność najwyższej precyzji działania, realizując montaż fotowoltaiki. Bochnia i całe województwo małopolskie obsługiwane są przez bezkonkurencyjnych w branży specjalistów posiadających wymagane uprawnienia.

Korzystamy tylko z wyselekcjonowanych modułów od najlepszych producentów w branży. Zaliczają się do nich m.in. takie marki jak:

  • LG, STIEBEL ELTRON, GALMET (pompy ciepła),
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne),
  • GoodWe lub Huawei (falowniki).

Niższe rachunki za prąd - inwestycja w OZE to łatwa droga

Poznaj szczegóły i przekonaj się, jak przy zastosowaniu rozwiązań z zakresu OZE zredukujesz wysokość kosztów eksploatacyjnych. Sprawdź sam, ile mogą zaoferować pompy ciepła i fotowoltaika. Bochnia to lokalizacja, w której oddział Vosti prężnie rozwija rozwiązania OZE w obrębie województwa małopolskiego. Dołącz do grona prosumentów i skontaktuj się z nami już dziś. Doradcy Techniczno-Handlowi Vosti spotkają się z Tobą i przedstawią systemy odpowiadające Twoim indywidualnym wymaganiom i potrzebom.

Chcesz wiedzieć więcej?
Podaj swój numer,
a my zadzwonimy!
    Administratorem danych osobowych jest Vosti Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.