Powrót

Szczecin

ul. Plac Lotników 2 lok. 8 (IIp.), 72-100 Goleniów

Vosti Szczecin realizuje instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. To jeden z 11 oddziałów Vosti, który zajmuje się doradztwem i montażem instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całej Polski.

Województwo zachodniopomorskie stale rozwija swoją infrastrukturę OZE, w czym na co dzień pomaga fotowoltaika. Szczecin to z kolei stolica tego regionu, dlatego nie mogło zabraknąć tam również oddziału Vosti. Poznaj możliwości współpracy i przekonaj się, że fotowoltaika i pompy ciepła w Szczecinie są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem. Resztą zajmą się nasi specjaliści!

Od kilku lat obserwujemy duże zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika. Wynika to przede wszystkim ze stałego wzrostu cen prądu. Jeśli możemy płacić mniej za rachunki, warto z tego skorzystać. Dzięki panelom możemy produkować energię samodzielnie i być zabezpieczonym na przyszłość. Kolejnym powodem jest coraz większa świadomość ekologiczna.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów, umów się na bezpłatny audyt z naszym Doradcą Technicznym. Na spotkaniu, które odbędzie się w Twoim domu dowiesz się wszystkiego na temat instalacji oraz tego ile dzięki niej będziesz mógł zaoszczędzić.

Fotowoltaika i pompy ciepła – Szczecin z Vosti

Przykładamy szczególną uwagę do tego, by dostosować nasze działania do najsurowszych norm oraz standardów jakości, organizując proces pozyskania środków z dofinansowań lub realizując montaż fotowoltaiki. Szczecin to miejscowość, w której oddział Vosti zrzesza najlepszych specjalistów w branży. Dysponują oni nie tylko uprawnieniami, ale i wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem oraz narzędziami zapewniającymi precyzję – co gwarantuje niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo eksploatacji paneli fotowoltaicznych lub pomp ciepła.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami z branży OZE. Naszym klientom zapewniamy pompy ciepła firmy STIEBEL ELTRON, moduły fotowoltaiczne Jinko Solar i falowniki produkcji GoodWee lub Huawei.

Jakość instalacji fotowoltaicznych z Vosti Szczecin

O jakości usług Vosti świadczy m.in. fakt realizacji ponad 10 tysięcy instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Ty również możesz skorzystać z potencjału oferowanego przez panele fotowoltaiczne. Szczecin z oddziałem Vosti prężnie działa w celu maksymalizacji tego wyniku, zapewniając naszym Klientom optymalizację rachunków eksploatacyjny do minimum i wspierając ochronę środowiska dzięki technologiom OZE.

Nie czekaj i dołącz do grona prosumentów. Z Vosti to prostsze niż mogłoby się wydawać. Zadzwoń lub napisz w celu umówienia spotkania z naszym Doradcą Techniczno-Handlowym. Podczas wizyty przedstawi on ofertę, która będzie dostosowana do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.