Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Kołobrzeg

Kołobrzeg i województwo zachodniopomorskie to jeden z najprężniej rozwijających się obszarów kraju – czego dowodem jest m.in. lokalna popularność instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła. Jeśli mieszkasz lub prowadzisz działalność w województwie zachodniopomorskim, skontaktuj się z nami i zacznij korzystać z możliwości oferowanych przez fotowoltaikę i pompy ciepła. Kołobrzeg jest siedzibą oddziału Vosti, w ramach którego grupa specjalistów z bogatym doświadczeniem codziennie pracuje na naszą wspólną przyszłość. Pracownicy Działu Techniczno-Handlowego z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują ofertę, którą dostosujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Umów się już teraz na spotkanie.

W naszym portfolio posiadamy ponad 10 000 inwestycji z zakresu fotowoltaiki – ich łączna moc przekracza 60,5 MW. Twoja firma również może dołączyć do grona prosumentów. Przestań przepłacać za energię elektryczną sprawdź naszą ofertę. Napisz lub zadzwoń.

Zainwestuj i oszczędzaj - pompa ciepła i fotowoltaika w Kołobrzegu

Kompleksowość usług obejmujących inwestycję w instalacje fotowoltaiczne finalizowane przy wsparciu Vosti to pewność satysfakcji osób zainteresowanych inwestycją w panele fotowoltaiczne. Kołobrzeg jeden z obszarów, w których dysponujemy oddziałem składającym się z najbardziej kompetentnych ekspertów w branży. Otrzymujesz więc pełne wsparcie na każdym etapie zakupu, montażu i eksploatacji – niezależnie od tego, czy planujesz skorzystać z dotacji, serwisu czy usług świadczonych w ramach gwarancji.

Kompleksowa i bezpieczna instalacja - razem z Vosti to proste!

Twoja satysfakcja jako użytkownika OZE jest dla nas bardzo ważna. W celu zapewnienia maksymalnej efektywności dostarczanych rozwiązań, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami urządzeń i podzespołów. Należą do nich m.in. takie firmy jak:

  • STIEBEL ELTRON, LG i GALNET (pompy ciepła),
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne),
  • GoodWee (falowniki),
  • Huawei (falowniki).

Wybierz profesjonalny montaż fotowoltaiki. Kołobrzeg jak każdy inny oddział Vosti zrzesza wykwalifikowanych i doświadczonych monterów dysponujących zarówno wiedzą teoretyczną, praktycznymi umiejętnościami, jak i innowacyjnymi narzędziami.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.