Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Tychy

Podczas 5 lat pracy firmy (Firma powstała w 2017 roku), uruchomiliśmy oddziały Vosti w całej Polsce. Jednocześnie zapewniliśmy znaczącej liczbie klientów prywatnych i biznesowych łatwy dostęp do ekologicznej energii – dostarczamy systemy takie, jak pompy ciepła lub fotowoltaika. Tychy oraz całe śląskie to jeden z najprężniej rozwijających się regionów w dziedzinie alternatywnych źródeł energii.

Dołącz do grona osób, które wytwarzają energię elektryczną z odnawialnych źródeł już dziś i korzystaj z potencjału dostępnych technologii w celu ograniczenia kosztów do minimum – inwestując m.in. w magazyny energii, pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Tychy to lokalizacja, w której prężnie rozwijający się oddział Vosti obsługuje inwestycje z obszaru całego województwa śląskiego. Jeśli więc masz nieruchomość mieszkalną lub użytkową w tej okolicy, zadzwoń lub napisz do nas teraz i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Pompy ciepła i fotowoltaika – Tychy z oddziałem Vosti

Od początku istnienia Vosti wykonaliśmy więcej niż 10 tysięcy instalacji fotowoltaicznych dla prosumentów, korzystających dziś z OZE na terenie całego kraju. Łączna moc oddanych instalacji wynosi aż 60,5 MW. Ty i Twoja firma również możecie zostać prosumentem, a dobór komponentów instalacji fotowoltaicznej nie musi być skomplikowany. Przekonaj się o tym, w chwili, kiedy wykonamy dla Ciebie profesjonalny montaż fotowoltaiki. Tychy to oddział Vosti, w którym spotkasz wykwalifikowanych techników z bogatą wiedzą oraz imponującym doświadczeniem.

Zaufaj, bogatemu doświadczeniu firmy Vosti - rzetelność i kompleksowość inwestycji

Korzystając z usług Vosti, zyskujesz gwarancję jakości montowanych elementów instalacji. Korzystamy wyłącznie z rozwiązań rekomendowanych marek, do których zaliczają się m.in.:

  • Huawei (Smart METER, magazyny energii i falowniki);
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne);
  • GoodWe (Smart Meter i falowniki);
  • STIEBEL ELTRON, LG i GALNET (pompy ciepła).

Poznaj specyfikacje techniczne powyższych rozwiązań. Szczegółowe informacje publikujemy w zakładkach charakteryzujących fotowoltaikę, magazyny energii, Smart Meter lub pompy ciepła. Tychy są gotowe na kolejnych prosumentów!

Masz pytania? Z przyjemnością dostarczymy niezbędnych informacji. Nasz Doradca Techniczno-Handlowy umówi się z Tobą na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie w miejscu przyszłego montażu. Nie czekaj i teraz skontaktuj się z nami.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.