Powrót

Chojnice

Obszar województwa pomorskiego jest jednym z najbardziej kluczowych oddziałów firmy Vosti. W Chojnicach oraz innych okolicznych miejscowościach wykonaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych, dlatego, że w obliczu wzrostu cen za energię elektryczną i ogrzewanie fotowoltaika oraz pompy ciepła mogą być rozwiązaniem problemów gospodarstw domowych i biznesu.

Zadzwoń do nas w celu umówienia spotkania z Przedstawicielem pomorskiego oddziału Vosti. Obliczy on zapotrzebowanie nieruchomości na prąd, możliwości wykonania instalacji i przygotuje wycenę fotowoltaiki lub pompy ciepła. Chojnice również są ekologiczne!

Fotowoltaika Chojnice - skuteczna inwestycja, skuteczna oszczędność

Markę Vosti tworzymy od 2017 roku. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 10 000 instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Po podsumowaniu moc zrealizowanych przez nas systemów to ponad 60 MW. Wszystkie z nich zaopatrzyliśmy w wysoko wydajne oraz żywotne panele fotowoltaiczne. Chojnice i całe województwo pomorskie zawiera się w tej grupie i jak najbardziej może liczyć na zaopatrzenie w tanią energię elektryczną – nieważne, czy inwestycja zostanie zaprojektowana dla domów mieszkalnych, czy obiektów użytkowych.

Korzystamy jedynie z wysokogatunkowych urządzeń OZE. Klientom proponujemy m.in. pompy ciepła firmy STIEBEL ELTRON, moduły fotowoltaiczne Jinko Solar, falowniki produkcji GoodWee lub Huawei itp. Nawiązując współpracę z firmą Vosti masz gwarancję sprawności oferowanych przez nasze Zespoły systemów.

Zaufaj, bogatemu doświadczeniu firmy Vosti - rzetelność i kompleksowość inwestycji

Zespół montażystów odpowiedzialny za kompleksowe wykonawstwo fotowoltaiki to wykwalifikowani wykonawcy. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne doświadczenie to nie wszystko, co stanowi gwarancję fachowego montażu fotowoltaiki. Chojnice i wszystkie inne oddziały Vosti zrzeszają fachowców z uprawnieniami, którzy podczas realizacji obowiązków zawodowych stosują jedynie nowoczesne narzędzia gwarantujące precyzję podejmowanych działań.

Poznaj potencjał, który do zaoferowania mają pompy ciepła i fotowoltaika. Chojnice i teren całego województwa pomorskiego może zainwestować w alternatywne źródła energii!

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.