Powrót

Białystok

ul. Praw Kobiet 4, 15-535 Białystok

Przestań przepłacać za energię elektryczną i grzewczą. Zainwestuj w fotowoltaikę i pompy ciepła. Białystok to jedno z miast, w którym oddział Vosti prężnie rozwija infrastrukturę systemów OZE. Województwo podlaskie do zielona płuca polski. Razem z Białostockim oddziałem Vosti stworzyliśmy w nim już ponad 2000 instalacji wspierających proekologiczność całego regionu. Ty również możesz ograniczyć rachunki eksploatacyjne do minimum – niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla zastosowań prywatnych, czy dla swojego biznesu lub gospodarstwa. Przekonaj się o tym, jak duże możliwości do zaoferowania mają pompy ciepła i fotowoltaika. Białystok i jego mieszkańcy mogą liczyć na pełne wsparcie zespołu Vosti.

Nie wiesz jaką moc instalacji potrzebujesz? Jakie wybrać panele i komponenty? Umów się na bezpłatny audyt z naszym Doradcą Technicznym, który pomoże dobrać fotowoltaikę dopasowaną do zużycia prądu w Twoim domu lub firmie. Nasi profesjonalni instalatorzy zamontują ją na dachu lub na gruncie – w zależności od Twoich potrzeb.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 8000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.

Skontaktuj się z nami i umów się na darmowy audyt – doradzimy instalację PV, która będzie najlepsza dla Twojego domu oraz przeprowadzimy cały proces podłączenia fotowoltaiki do sieci energetycznej.  Z nami nie musisz się o nic martwić!

Vosti Białystok – Doświadczenie gwarancją jakości

Postaw na sprawdzone panele fotowoltaiczne. Białystok to miasto, w którym czeka na Ciebie kompleksowe wsparcie naszych specjalistów. Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj szczegóły oraz możliwości.

Nie ryzykuj, gdy do dyspozycji masz wykwalifikowanych ekspertów z doświadczeniem. Postaw na profesjonalny montaż fotowoltaiki. Białystok jest miejscowością, w której posiadamy zespół monterów z obowiązkowymi uprawnieniami. Dysponują oni wiedzą i umiejętnościami zapewniającymi bezpieczeństwo oraz innowacyjnymi narzędziami gwarantującymi precyzję realizowanych zadań.

Montaż fotowoltaiki – Białystok z Vosti

Współpraca z Vosti oznacza dla naszych Klientów kompleksowość usług i wsparcie od momentu zainteresowania pompami ciepła i instalacją fotowoltaiczną, po ostateczne uruchomienie systemu oraz obsługę. Montaż paneli fotowoltaicznych obejmuje:

  • Mocowanie i konfigurację konstrukcji, na której zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne;
  • Przygotowanie trasy kablowej, będącej połączeniem pola modułów z rozdzielnicą i falownikiem;
  • Instalację paneli fotowoltaicznych;
  • Połączenie wszystkich układów instalacji fotowoltaicznej;
  • Konfiguracja połączenia falownika z siecią (najczęściej internetową) w celu umożliwienia późniejszego monitoringu instalacji;
  • Obsługę posprzedażową i serwis.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia naszych ekspertów. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią pompę ciepła lub skompletować zestaw paneli fotowoltaicznych zgodny z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Umów się na bezpłatny audyt z naszym Doradcą Technicznym. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i uzyskasz gwarancję satysfakcjonujących efektów.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.