Powrót

Gorzów Wielkopolski

W czasie rosnących cen za energię elektryczną i ogrzewanie, fotowoltaika oraz pompy ciepła są rozwiązaniem Twoich problemów. Zadzwoń do nas, żeby umówić spotkanie z Doradcą Techniczno-Handlowym. Oszacuje on zapotrzebowanie domu na energię elektryczną, warunki techniczne zastosowania oraz przygotuje wycenę fotowoltaiki lub pompy ciepła.

W Gorzowie Wielkopolskim zrealizowaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych. Razem z lubuskim oddziałem firmy Vosti jesteśmy po to, aby Ci pomóc zaoszczędzić na cyklicznych warunkach za energię elektryczną. Skontaktuj się z nami!

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski - skuteczna instalacja

Markę Vosti tworzymy od 2017 roku. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy więcej niż 10 000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Po podsumowaniu moc wykonanych przez Vosti instalacji to ponad 60 MW. Wszystkie z nich zaopatrzyliśmy w wysoko wydajne jak również pracujące bezawaryjne panele fotowoltaiczne. Gorzów Wielkopolski oraz całe województwo lubuskie może liczyć na zaopatrzenie w wolną od opłat energię odnawialną – niezależnie od tego, czy instalacja będzie zaprojektowana dla domów jednorodzinnych, czy nieruchomości przemysłowych.

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości urządzeń z zakresu przyjaznych dla środowiska naturalnego źródeł energii. Inwestorom prywatnym i biznesowym dostarczamy m.in. pompy ciepła firmy STIEBEL ELTRON, moduły fotowoltaiczne Jinko Solar, falowniki produkcji Goodwee lub Huawei itp. Rozpoczynając współpracę z firmą Vosti zyskujesz pewność wysokiej jakości wykonywanych przez naszą firmę instalacji.

Dofinansowanie, montaż i serwis - kompleksowa obsługa firmy Vosti

Grupa Montażystów odpowiedzialnych za montaż instalacji fotowoltaicznych to niezawodni wykonawcy. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne doświadczenie to nie wszystko, co stanowi gwarancję profesjonalnego montażu fotowoltaiki. Gorzów Wielkopolski oraz wszystkie inne oddziały Vosti zrzeszają osoby z uprawnieniami, którzy do realizacji swojej pracy wykorzystują tylko nowoczesne narzędzia umożliwiające precyzyjną realizację prac.

Sprawdź możliwości, jakie do zaoferowania mają pompy ciepła i fotowoltaika. Gorzów Wielkopolski i obszar całego województwa lubuskiego może wziąć głęboki wdech razem z Vosti!

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.