Powrót

Łódź

ul. Urzędnicza 36, 91-312 Łódź

Vosti Łódź zajmuje się doradztwem i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego.

Przy wyborze wykonawcy, któremu powierzamy naszą niezależność energetyczną, należy kierować się kompleksową obsługą. Dobra firma to taka, która nie tylko przywiezie sprzęt i go zamontuje, ale też skomponuje go w odpowiedni sposób, załatwi najlepsze finansowanie, doprowadzi do przyłączenia instalacji do zakładu energetycznego oraz złoży wniosek o dofinansowania. Oczywiście bardzo ważną kwestią jest również doświadczenie, warto jest współpracować z firmą, która na danym terenie może pochwalić się dużą ilością wykonanych instalacji oraz opiniami zadowolonych klientów. A tych w Vosti nie brakuje – wykonaliśmy ponad 8 tys. realizacji na terenie całej Polski

Vosti Łódź to solidny partner, który kompleksowo zajmie się montażem Twojej instalacji. Umów się na bezpłatny audyt z naszym Doradcą Technicznym i dowiedz się w jaki sposób fotowoltaika pomoże Ci oszczędzić na energii elektrycznej.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepły na terenie Łodzi z oddziałem Vosti!

Inwestuj w technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii i ograniczyć rachunki eksploatacyjne do minimum. Sprawdź, jak wiele może Ci zaoferować pompa ciepła, Smart Meter, magazyn energii lub fotowoltaika. Łódź znajduje się na liście miast, w których oddział Vosti nieustannie pracuje nad tym, by branża OZE rozwijała się jeszcze szybciej. Dołącz do nas i skorzystaj z kompleksowego wsparcia przy realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Nasi pracownicy to eksperci, którzy posiadają wymagane kompetencje i uprawnienia, imponujące doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy na temat technologii odnawialnych źródeł energii. Podczas montażu instalacji lub systemów, korzystają oni z innowacyjnych narzędzi. Dzięki temu gwarantujemy precyzję, bezpieczeństwo, żywotność i satysfakcję z inwestycji.

Doświadczenie, wiedza i precyzja – Pompy ciepła i Fotowoltaika z Vosti w Łodzi

Vosti to firma, która swoją historię rozpoczęła w 2017 roku. Od tego momentu zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy instalacji o łącznej mocy 60,5 MW. Dzięki temu mamy pewność, że nasze wsparcie gwarantuje Klientom satysfakcję – niezależnie od etapu. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w panele fotowoltaiczne i pompy ciepła. Łódź to z kolei miasto, w którym oddział Vosti obsługuje całe województwo łódzkie, zapewniając wsparcie w takich procesach jak pozyskiwanie dofinansowań, kompletowanie niezbędnych elementów wyposażenia (od modułów fotowoltaicznych, przez magazyny energii i systemy Smart Meter dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumentów) i montaż fotowoltaiki. Łódź z Vosti może być zielony, oszczędny i ekologiczny! Zadbaj o swoją przyszłość razem z nami.

Do realizacji projektów naszych klientów wykorzystuje takie technologie jak np.:

  • Magazyny energii marki Huawei;
  • Smart Meter od firm GoodWe i Huawei;
  • Pompy ciepła STIEBEL ELTRON;
  • Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar;
  • falowniki produkcji GoodWee lub Huawei.

Skontaktuj się z naszym zespołem i umów spotkanie z Doradcą Techniczno-Handlowym w dogodnym dla Ciebie terminie.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.