Powrót

ul. Dziewulskiego 39 (pawilon nr 8), 87-100 Toruń

W ostatniej dekadzie wykorzystywanie prądu w Polsce znacznie wzrosło. Regularnie wzrasta także cena energii elektrycznej. Jak zmniejszyć swoje rachunki za prąd? Pomoże w tym własna elektrownia słoneczna.

Vosti Toruń obsługuje klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Pomagamy naszym Klientom uzyskać niezależność energetyczną dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, biznesowych, jak i rolników.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór wykonawcy instalacji fotowoltaicznej nie jest prostym zadaniem. To co wyróżnia Vosti od innych firm, to kompleksowość naszych usług. Zajmujemy się nie tylko doradztwem i montażem – jesteśmy z naszymi Klientami o wiele dłużej. Zawsze mogą liczyć oni na pomoc dedykowanego Specjalisty, który odpowie na wszelkie pytania i przeprowadzi przez cały proces. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów, dopięciu wszelkich formalności oraz w pozyskaniu dofinansowania.

Dołącz do naszych Klientów!

Pompy ciepła i profesjonalny montaż fotowoltaiki – Toruń z Vosti

Nie czekaj i skorzystaj z jakości oferowanej przez Vosti. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami urządzeń z kategorii odnawialnych źródeł energii. Do realizacji projektów wykorzystujemy m.in.:

  • Pompy ciepła (STIEBEL ELTRON);
  • Smart Meter (Huawei i GoodWe);
  • Magazyny energii (Huawei);
  • Moduły fotowoltaiczne (Jinko Solar);
  • Falowniki (GoodWe i Huawei).

Są to marki, których urządzenia i komponenty charakteryzują się żywotnością oraz wysoką efektywnością pracy. Dzięki temu wydajność instalacji i systemów gwarantuje konsumentom wieloletnią satysfakcję z inwestycji. Postaw więc na innowacyjne panele fotowoltaiczne, magazyny energii, systemy wspierające oszczędności energii lub wysokogatunkowe pompy ciepła. Toruń to oddział Vosti, który dba każdego dnia o to, by województwo kujawsko-pomorskie stawało się coraz lepiej rozbudowane pod kątem nowoczesnych układów związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Odnawialne źródła energii w Toruniu - sprawdź ofertę firmy Vosti!

Poznaj potencjał OZE i dołącz do grona konsumentów, którzy ograniczyli rachunki eksploatacyjne przy pomocy takich rozwiązań jak: magazyny energii, pompy ciepła lub panele fotowoltaiczne. Toruń to kolejne miasto, w którym posiadamy oddział Vosti odpowiedzialny za mieszkańców i przedsiębiorców z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Możemy pochwalić się realizacją ponad 10 tysięcy instalacji, których łączna moc przekracza 60 MW! Ty również zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniom. Stań się zadowolonym prosumentem.

Skorzystaj z naszego wsparcia i zobacz, jak wiele ma do zaoferowania dobrze dobrana fotowoltaika. Toruń należy do naszych kluczowych oddziałów, w których specjaliści Vosti codziennie wspierają prosumentów w maksymalizacji oszczędności. Dowiedz się więcej na temat dostępnego potencjału i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Doradca techniczno-handlowy odwiedzi Cię pod wskazanym adresem w ustalonym terminie i przedstawi szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych preferencji, wymagań oraz potrzeb. 

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 10000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.