Powrót

Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Bolesławiec

W naszym portfolio posiadamy ponad 10 000 inwestycji PV – ich łączna moc przekracza 60,5 MW. Twoja firma również może dołączyć do grona prosumentów. Przestań przepłacać za energię elektryczną i poznaj nasze możliwości.

Województwo dolnośląskie jest jednym z najszybciej wzrastających regionów kraju – najlepszym dowodem jest m.in. lokalna popularność pomp ciepła lub fotowoltaiki. Jeśli masz nieruchomość mieszkalną lub użytkową w Bolesławcu, zadzwoń lub napisz do nas i ciesz się z korzyści oferowanych przez fotowoltaikę i pompy ciepła. Bolesławiec to lokalizacja wspierana przez nasz oddział, w ramach którego grupa wysoko kompetentnych ekspertów każdego dnia stara się, aby nasza przyszłość była lepsza. Pracownicy Działu Techniczno-Handlowego dostarczą odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawią ofertę, którą dopasujemy do konkretnych potrzeb oraz oczekiwań. Umów spotkanie już dziś.

 

Instalacja fotowoltaiczna w Bolesławcu - odkryj potencjał OZE!

Kompleksowy zakres usług obejmujących inwestycję w instalacje PV finalizowane przy wsparciu Vosti to pewność zadowolenia osób rozważających inwestycję w panele fotowoltaiczne. Bolesławiec to jeden z obszarów, w których prowadzimy oddział składający się z najlepszych ekspertów w branży. To gwarancja pełnego wsparcia na każdym etapie zakupu, montażu i eksploatacji – nieważne jest to, czy chcesz skorzystać z dofinansowań, serwisu czy usług świadczonych w ramach gwarancji.

Kompleksowa obsługa inwestycji w alternatywne źródła energii

Satysfakcja użytkowników technologii OZE to dla nas priorytet. Chcąc zapewnić jak najwyższą wydajność dostarczanych instalacji, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami urządzeń i podzespołów. Należą do nich m.in. takie firmy jak:

  • STIEBEL ELTRON, LG i GALNET (pompy ciepła),
  • Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne),
  • GoodWee (falowniki),
  • Huawei (falowniki).

Wybierz fachowy montaż fotowoltaiki. Bolesławiec jak każdy inny oddział Vosti zatrudnia kompetentnych i doświadczonych techników dysponujących zarówno wiedzą teoretyczną, praktycznymi umiejętnościami, jak i niezbędnymi narzędziami.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 12000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Podaj swój numer,
a my zadzwonimy!
    Administratorem danych osobowych jest Vosti Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.