Pompy Ciepła

Pożegnaj nieefektywne źródła ciepła

Szacuje się, że w Polsce użytkowane jest ponad 3 miliony przestarzałych, nieefektywnych źródeł ciepła, tzw. kopciuchów. Ich działanie w połączeniu ze złej jakości paliwem przyczynia się do powstawania smogu. W jaki sposób można poprawić tą sytuację i przywrócić dobrej jakości powietrze w naszym kraju? Odpowiedzią jest eliminacja nieefektywnych źródeł ciepła. 

Dlatego w Vosti wprowadziliśmy do naszej oferty najbardziej ekologiczną i przyjazną dla środowiska technologię grzewczą, jaką jest pompa ciepła.

Współpracujemy z liderem na rynku

W Vosti chcemy wspierać Polaków w ekologicznej rewolucji, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy pompy ciepła firmy STIEBEL ELTRON – światowego lidera na rynku w segmentach ogrzewania wody, ogrzewania elektrycznego oraz odnawialnych źródeł energii.

Wspólnie chcemy zapewnić klientom rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze, tańsze oraz bardziej ekologiczne od kotłów gazowych, olejowych czy innych systemów elektrycznych.

Nasza oferta

HPA-O 13 C Premium

POMPY CIEPŁA POWIETRZE-WODA

HPA-O 8 CS Plus

POMPY CIEPŁA POWIETRZE-WODA

SBB 301 WP

ZASOBNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

SBP 100 classic

ZASOBNIKI BUFOROWE

HSBC 200

WIEŻE HYDRAULICZNE

HSBC 300 cool

WIEŻE HYDRAULICZNE

HSBC 180 Plus

WIEŻE HYDRAULICZNE

HPA-O 10 Premium

POMPY CIEPŁA POWIETRZE-WODA

WPM International

REGULACJA / ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

Umów się na darmowy audyt techniczny z naszym Doradcą

Zamów bezpłatną konsultację

Jakie korzyści daje pompa ciepła?

Współpracując z VOSTI zyskujesz wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji. Przez cały proces zapewniamy Ci bezpieczeństwo i doświadczenie.

 • Oszczędności

  Pompa ciepła w porównaniu z konwencjonalnym źródłem ciepła pozwala na osiągnięcie znacznych korzyści finansowych. Zaczynając od samej instalacji – to inwestycja, która długofalowo jest znacznie tańsza niż kocioł i kotłownia na paliwo stałe.

 • Komfort użytkowania

  Wybór pompy ciepła daje użytkownikowi wysoki komfort w użytkowaniu, zarówno ten związany z odpowiednio ustawioną temperaturą, jak i ten wynikający z bezobsługowości systemu.

 • Bezpieczeństwo

  Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu. Przy ich użyciu nie ma ryzyka wybuchu czy zaczadzenia.

 • Czysta kotłownia

  Dzięki zastosowaniu pompy ciepła, kotłownia czy inne pomieszczenie, w którym znajduje się pompa ciepła jest zawsze czyste: bez kurzu, pyłu i osadu wynikającego ze składowania węgla.

 • Oszczędność czasu

  Pompy ciepła są proste w obsłudze, a ponadto nie wymagają dużych nakładów na przeglądy czy serwis – raz zaprogramowana pompa może działać aż do momentu, kiedy użytkownik zechce zmienić jej ustawienia

 • Atrakcyjne dofinansowania

  Inwestycja w pompę ciepła może być obniżona dzięki rządowym programom dofinansowania takim jak Czyste Powietrze czy Ulga Termomodernizacyjna.

Co sądzą nasi Klienci?

Polecam Vosti! Obsługa klienta na wysokim poziomie. Montaż ekspresowy, wszystko działa bez najmniejszych zastrzeżeń, rachunki tak jak obiecano, obniżone.

Konrad

Jak najbardziej polecam. Wszystko wykonane fachowo. W razie jakichkolwiek pytań, zespół służy pomocą.  Wielkie podziękowania dla Doradcy i ekipy montującej. Instalacja działa bezproblemowo już prawie rok!

Michał

Jak dla mnie najlepsza firma fotowoltaiczna, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Świetnie dobrali mi instalacje. Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Jestem bardzo zadowolona 🙂

Aleksandra

Przygotuj Twój dom na przyszłość razem z naszymi Specjalistami!


  Administratorem danych osobowych jest Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.