Świętokrzyskie

Działamy w miastach:

Fotowoltaika i pompy ciepła – Świętokrzyskie

Nasz oddział w województwie świętokrzyskim oferuje profesjonalne wsparcie dla klientów indywidualnych i biznesowych w obszarze technologii OZE. Specjalizujemy się w dostarczaniu na rynek: fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji, magazynów energii oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która od lat dba o poprawę komfortu życia i obniżenie rachunków naszych klientów.

Czym się zajmujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wyzwaniem XXI wieku jest optymalizacja kosztów eksploatacji nieruchomości przy jednoczesnej poprawie standardu dbania o środowisko naturalne. Na bazie wieloletniego doświadczenia i dobrej znajomości rynku przygotowaliśmy ofertę kompleksowej współpracy w obszarze: fotowoltaiki i pomp ciepła w świętokrzyskim, a także: magazynów energii, klimatyzacji i stacji ładowania aut elektrycznych. Pomagamy klientom w pozyskaniu dofinansowania na tego typu inwestycje, a następnie przeprowadzamy cały proces aż do wdrożenia. W naszych realizacjach korzystamy tylko ze sprawdzonych urządzeń i technologii od takich producentów jak m.in.: Jinko Solar, LG, Huawei, GoodWe i Staubli.

Indywidualne podejście do klienta

Od początku naszej działalności dużą uwagę skupiamy na indywidualnym podejściu do klienta. Doskonale rozumiemy, że potrzeby każdego mogą być różne. Najpierw dokładnie je zbadamy, a następnie przygotujemy projekt szyty na miarę. Dopasowujemy parametry techniczne urządzeń do specyfiki nieruchomości oraz oczekiwań inwestora. Wszystko po to, aby przygotowana instalacja pompy ciepła czy też fotowoltaiki w świętokrzyskim działały bez zarzutu. Nasze usługi obejmują obszar całego województwa, w tym m.in. takie miasta jak: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Jędrzejów, Sandomierz, Busko-Zdrój i ich okolice. Na każdym etapie współpracy stawiamy na pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mieszkasz lub prowadzisz w firmie w województwie świętokrzyskim i chcesz zoptymalizować koszty eksploatacyjne, to zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Poprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny i wykonamy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła, magazyn energii i inne systemy z dbałością o najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem do spraw energii i ciepła w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą współpracy. Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych i biznesowych.