Doradca techniczno-handlowy B2C w branży fotowoltaicznej

Consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur. Consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Twoje obowiązki

  • zastępowalność osoby z CC - umawianie spotkań z klientami
  • ustalanie logistyki spotkań
  • raportowanie wyników
  • weryfikacja zapotrzebowania lokalnego na spotkania
  • zarządzanie grafikiem lokalnym
  • zarządzanie lokalną bazą klientów
  • utrzymanie standardu pracy
  • opieka nad nowym specjalistą ds. WS
  • elastyczne godziny pracy w zakresie 10:00 - 12:00

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra komunikatywność
  • efektywna organizacja pracy własnej i innych
  • wysoka umiejętność planowania
  • umiejętność procesowego myślenia
  • umiejętność szybkiego reagowania na bieżące zmiany
  • empatyczne, ale i realistyczne podejście
  • świetna znajomość systemów CRM i pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zobacz,
co oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Doskonałą atmosferę

Wdrożenie i szkolenia

Możliwość rozwoju

Niezbędne narzędzia pracy

Chcesz wiedzieć więcej?
Podaj swój numer,
a my zadzwonimy!

    Administratorem danych osobowych jest Vosti Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.