Mój Prąd 3.0

1 lipca ruszyła trzecia edycja programu „Mój Prąd”. Tym razem również pomagamy naszym Klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z ubieganiem się o dofinansowanie. Z naszą pomocą ograniczysz wydatki poniesione z tytułu inwestycji w mikroinstalcję fotowoltaiczną. Specjaliści VOSTI przeprowadzą Cię przez cały proces ubiegania się o dotację.

Jak to działa:

 • Polecasz znajomemu Vosti jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznej
 • Twój znajomy podpisuje z Vosti umowę na montaż
 • Odbierasz bonus za polecenie na kartę podarunkową Sodexo: aż 500 zł za każdego poleconego Klienta!

Nasz specjalista wszystko wyjaśni i pomoże w skompletowaniu potrzebnych dokumentów

Zamów bezpłatną konsultację
Small Little Orange Lights | 4K Relaxing Screensaver

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pretium risus ornare facilisi feugiat donec. Varius ornare ridiculus ut velit ultrices ornare. Ut eget euismod sed sed nunc, tempus proin quam. Sodales ullamcorper sit amet sed.

Zamów bezpłatną konsultację
 • Lorem

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Facilisis vehicula arcu donec ut cras tortor, varius quis. Convallis nam commodo sed nunc id at.

 • Ipsum

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla enim eu vitae rhoncus. A purus non.

 • Dolor

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Laoreet nulla convallis sollicitudin faucibus orci.

 • Sit amet

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nibh diam morbi euismod nisl orci commodo.

Zamów konsultację z naszym ekspertem

  Administratorem danych osobowych jest Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.