Kup zestaw fotowoltaiczny Vosti i uzyskaj do 26 000 zł w ramach Mój Prąd 4.0!

Od 15 grudnia wzrosną kwoty dofinansowania w ramach programu Mój Prąd! Według oficjalnych informacji ma to związek z sytuacją gospodarczą, w tym wysoką inflacją, a także kryzysem energetycznym w Europie. Wykorzystaj ten moment, zamontuj zestaw fotowoltaiczny z Vosti i uzyskaj nawet 26 000 zł! 

Wiadomo już, że wysokość dotacji Mój Prąd 2022 będzie ściśle powiązana z zakupem dodatkowych rozwiązań. Oznacza to, że większe dofinansowanie otrzymają osoby, które zdecydują się na montaż fotowoltaiki z magazynem energii. 

Jak poinformował NFOŚiGW wysokość dotacji w programie Mój Prąd w 2022 roku wyniesie:

-Na instalację fotowoltaiczną – do 6 000 zł.

-Na instalację fotowoltaiczną z dodatkowym rozwiązaniem   – do 7 000 zł.

-Na magazyn energii – do 16 000 zł.

-Na system zarządzania energią (EMS) i systemów zarządzania energią w domu (HEMS) – do 3 000 zł

Wychodząc naprzeciw tym kwotom, przygotowaliśmy w Vosti specjalny pakiet, dzięki któremu nasi Klienci mogą zdobyć nawet 26 000 zł dofinansowania! Taka okazja nie powtórzy się szybko – program trwa do 31.03.2023 r. Data zamknięcia naboru może ulec jednak zmianie w przypadku wyczerpania alokacji środków! 

 

W skład zestawu wchodzą najlepsze komponenty jakie mamy w ofercie – moduły monokrystaliczne od Jinko Solar z serii Tiger, magazyny energii marki Huawei z serii Luna oraz falownik marki Huawei z serii SUN2000! Ta niezawodna drużyna idealnie sprawdzi się jako wsparcie w dążeniu do niezależności energetycznej w Twoim domu!

DODATKOWO! Nasze magazyny energii posiadają systemy zarządzania energię HEMS – dlatego nasi Klienci otrzymają jeszcze 3000 zł! Opcjonalnie dla klientów przygotowaliśmy również backup box, który będzie idealnym uzupełnieniem tej drużyny. Umów się na audyt fotowoltaiczny z naszym Doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą moc zestawu fotowoltaicznego i pomoże w uzyskaniu dofinansowania!

Skontaktuj się z nami!