Powrót

Rzeszów

ul. Staromiejska 55 (II piętro), 35-231 Rzeszów

Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu lub firmie? Umów się na bezpłatny audyt z Doradcą Technicznym z Vosti Rzeszów. Nasz Oddział realizuje instalacje w Rzeszowie oraz na terenie całego województwa podkarpackiego.

Koszt instalacji fotowoltaicznej jest zależny od wielu czynników, takich jak: ilość paneli (proporcjonalna do naszych potrzeb energetycznych), rodzaj i jakość użytych podzespołów czy miejsce montażu (dach, grunt). Bardzo ważne jest, aby partner, którego wybierzesz działał kompleksowo. W Vosti możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów na każdym etapie realizacji – od audytu, przed finansowanie, montaż aż po serwis. Nie musisz się o nic martwić!

Inwestycja w instalację będzie jeszcze bardziej opłacalna jeśli skorzystasz z dostępnych dofinansowań m.in. z Ulgi Termomodernizacyjnej, dzięki której w kolejnym roku otrzymasz zwrot części podatku dochodowego. Odliczenie wygląda podobnie jak dobrze znana ulga na dziecko lub ulga internetowa. W ten sposób możesz dodatkowo zaoszczędzić (w zależności od kosztu instalacji i formy opodatkowania) od 1 500 zł do nawet 15 000 zł.

Dołącz do grona naszych Klientów i ciesz się mniejszymi rachunkami!

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 9000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Zamów bezpłatny audyt