Powrót

Lublin, Centrala Vosti

ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin

Pon-pt: 9:00 - 17:00, Sob.: 9:00 - 15:00

Oddział Vosti Lublin realizuje instalacje fotowoltaiczne na domach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych i firmowych w Lublinie oraz w całym województwie lubelskim.

Nurtują Cię pytania:

 • jaka moc instalacji będzie dla mnie odpowiednia?
 • jakie panele wybrać?
 • czym się kierować przy wyborze komponentów?

Umów się na bezpłatny audyt – niezobowiązującą rozmowę z naszym Doradcą Technicznym, który pomoże dobrać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Zajmujemy się całym procesem – doradztwem, pomocą w uzyskaniu finansowania, montażem, podłączeniem instalacji do sieci energetycznej a także jej ubezpieczeniem. Zapewniamy także pełen serwis – działamy na terenie całego kraju.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 9000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Zamów bezpłatny audyt

Zamów bezpłatny audyt dla Twojej instalacji, skontaktujemy się z Tobą


  Administratorem danych osobowych jest Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa z siedzibą w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości na adres iodo@vosti.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej w Polityce Prywatności Vosti.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS na podany powyżej numer telefonu w celu marketingu bezpośredniego inicjowanych przez Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. komandytowa.