Powrót

Łódź

ul. Urzędnicza 36, 91-312 Łódź

Vosti Łódź zajmuje się doradztwem i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego.

Przy wyborze wykonawcy, któremu powierzamy naszą niezależność energetyczną, należy kierować się kompleksową obsługą. Dobra firma to taka, która nie tylko przywiezie sprzęt i go zamontuje, ale też skomponuje go w odpowiedni sposób, załatwi najlepsze finansowanie, doprowadzi do przyłączenia instalacji do zakładu energetycznego oraz złoży wniosek o dofinansowania. Oczywiście bardzo ważną kwestią jest również doświadczenie, warto jest współpracować z firmą, która na danym terenie może pochwalić się dużą ilością wykonanych instalacji oraz opiniami zadowolonych klientów. A tych w Vosti nie brakuje – wykonaliśmy ponad 8 tys. realizacji na terenie całej Polski

Vosti Łódź to solidny partner, który kompleksowo zajmie się montażem Twojej instalacji. Umów się na bezpłatny audyt z naszym Doradcą Technicznym i dowiedz się w jaki sposób fotowoltaika pomoże Ci oszczędzić na energii elektrycznej.

Do tej pory zamontowaliśmy ponad 9000 instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Zamów bezpłatny audyt