Fotowoltaika Szczecin

Oddział Szczecin

ul. Plac Lotników 2 lok. 8 (IIp.)
72-100 Goleniów

tel.: +48 500 740 740


Sprawdź ile oszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaicznej

Umów się na darmowy audyt


Vosti Szczecin realizuje instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. To jeden z 10 oddziałów Vosti, który zajmuje się doradztwem i montażem instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Od pewnego czasu obserwujemy duże zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika. Po pierwsze wynika to ze stałego wzrostu cen prądu. Jeśli możemy płacić mniej za rachunki, warto z tego skorzystać. Po drugie wpływ na to ma obecna sytuacja z COVID-19. Przymusowa izolacja sprawiła, że coraz więcej czasu spędzamy w domach więc naturalnie zużywamy więcej energii elektrycznej. Dzięki panelom możemy ją produkować samodzielnie i być zabezpieczonym na przyszłość. Trzecim powodem jest coraz większa świadomość ekologiczna.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów, umów się na bezpłatny audyt z naszym Doradcą Technicznym. Na spotkaniu, które odbędzie się w Twoim domu dowiesz się wszystkiego na temat instalacji oraz tego ile dzięki niej będziesz mógł zaoszczędzić.

Instalacje fotowoltaiczne - Gdzie znaleźć Oddział Szczecin?