Fotowoltaika Rzeszów

Oddział Rzeszów

ul. Kwiatkowskiego 38 lok. 45
35-311 Rzeszów

tel.: +48 500 740 740


Sprawdź ile oszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaicznej

Umów się na darmowy audyt


Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu lub firmie? Umów się na bezpłatny audyt z Doradcą Technicznym z Vosti Rzeszów. Nasz Oddział realizuje instalacje w Rzeszowie oraz na terenie całego województwa podkarpackiego.

Koszt instalacji fotowoltaicznej jest zależny od wielu czynników, takich jak: ilość paneli (proporcjonalna do naszych potrzeb), rodzaj i jakość użytych podzespołów, miejsce montażu (dach, grunt), zakres usług (kompleksowe działanie firmy instalatorskiej gwarantuje to, że nie musimy sami zajmować się formalnościami).

Nasz Doradca na spotkaniu opowie Ci również o atrakcyjnych metodach finansowania i dofinansowania Twojej instalacji. Oprócz Programu “Mój Prąd” (na którego kolejną edycję obecnie czekamy) możesz skorzystać m.in. z Ulgi Termomodernizacyjnej, dzięki której w kolejnym roku otrzymasz zwrot części podatku dochodowego. Odliczenie wygląda podobnie jak dobrze znana ulga na dziecko lub ulga internetowa. W ten sposób możesz dodatkowo zaoszczędzić (w zależności od kosztu instalacji i formy opodatkowania) od 1 500 zł do nawet 15 000 zł.

Dołącz do grona naszych Klientów i ciesz się mniejszymi rachunkami!

Instalacje fotowoltaiczne - Gdzie znaleźć Oddział Rzeszów?